Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó filmeket? Le írom...

Tudtok jó filmeket? Le írom milyet néztem. (De ez olyan japános film, . )

Figyelt kérdés

Legyen :

- Szerelmes film

- Ha lehet akkor sok részes legyen..legalább 10 (vagy több)

- Legyen izgalmas..

- Nem tudom hogy ki ismeri ezeket..de ezeket ugy hívják ezeket a filmeket hogy "DORAMA" és.. lécci aki tud keressen..

- INDAVIDEON MAGYAR FELIRATTAL TUDJAM MEG NÉZNI.

----------------------------------------------------------

Ne legyen a filmben :

- Fiu szerelmes a fiuba..ugy értem....tudjátok..

- Ne legyen sok csata-háború stb..

---------------------------------------------------------

Eddig ezeket láttam .. :

- Playful kiss

- Koizora

- Lovely Complex

- Kimi no todoke

(meg még párat..)

Filmet küldjetek ...ha tudtok animét is..és sokat..


Egyébként ezeket az animéket láttam már..(rengeteget láttam..)


- Itazura na kiss

- Wa maid sama

- Vampire Knight - Vampire Guilty

- Bokura ga Ita

- Kimi no todoke

(stb..)



Utolsó kívánságaim.. Sokan irjatok ha tudtok.., Jó grafikáju legyen, Ha lehet filmet küldjetek de jó az anime is, boldog vége legyen, és ne legyen fiu-fiu szerelem....

----------------------------------------------------------

Köszönöm szépen!! (SOKAT LÁTTAM MÁR..., REMÉLEM TUDTOK..)



2013. okt. 27. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi.. a Boys Over Flowerset láttam..:D Pasta az 1 részét láttam asszem..de nem jött be.. de az a Personal Testa vagy mi..:$ (bocsi ha roszul irtam..) az tetszik..annnak 1 réséz láttam..azt nézem majd tovább..:D
2013. nov. 11. 08:53
 12/18 anonim válasza:
Hanazakari no Kimitachi e (12 részes a special részek még nincsenek feliratozva)
2015. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mayuri4486 ***** válasza:
Csak annyiban tudok neked segiteni,hogy mikor fiu-fiu szerelemrol beszelsz akkor az a Yaoi ha lany-lany szerelemrol beszelsz akkor az a Yuri az animekben.A fiu-lany szerelem pedig a normalis,vagyis vannak a romantikus,iskolai elet,ha az iskolaban is jatszodik,stb. Ott pedig nem csak ..Wa maid sama hanem Kaichou wa maid-sama :) Filmet,ne haragudj nem tudok ajanlani,de anit tudok olyat,amiben lany-fiu szerelema van,azt hiszem 12 reszes,izgalmas is :) Pl.Sukitte ii na yo,Ookami shoujo to kuro ouji,Ao haru ride.Ezekben megmondhatom,hogy nincs benne harc es nagyon izgalmas kis animek.A Vampire Knight,aztan a Vampire knight Guilty-nak lesz folytatasa,mangaban szerintem meg fut,mert tudok nehany Spoilert.Sot,meg ezek mind magyar felirattal fenn vannak az Indavideo-n.Uta no prince-sama is nagyon szep,csak haremes,vagyis senkit sem valaszt,tobb fiu kozul,Oltan a Brothers conflict is :) Ha monduk,(tudom,hogy ezek nem szerelmes animek,de azt irtad ajanljunk animeket,es gondoltam tobb fajtajut is megismerhetnel. ) szereted a sportokat animeben akkor a Kuroko no basuke(kosarlabda,nem szerelmes) es a Haikyuu(roplabda ) nagyon is tetszene neked.Persze ez az en velemenyem :D Keress csak ra nyugodtan,hatha talalsz magadnak valot.Mindenesetre ha talaok meg,igerem kuldok :) Remelem megy a zold kezecske :D
2015. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ptlg225 ***** válasza:

Toki wo Kakeru Shoujo(kedvenc)

Summer Wars(jó)

Wolf Children(ez kicsit szomorú)

Steins;Gate Movie: Burdened Domain of Deja vu ->

(másik kedvenc)

Little Witch Academia

A vadon hercegnője

Vampire hanter D(harcos)

Hoshizora Kiseki

A legtöbb fen van animeaddicts-en.

2015. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 nagyelen5 válasza:

Anime:

Ao haru ride

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Esetleg AnoHana

Egyelőre ennyit tudok azokon kívül, amiket felsoroltál

2015. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Namie Hiranuma válasza:
indavideón fenn van a Dream High. ez egy koreai dorama 16 részes és nagyon jóó :D. ez idolképzős. egy csajról szól aki bekerül ebbe a suliba. nagyon izgalmas,viszont egy rész olyan 1 óra 10 perc körül van. remélem segítettem :))
2016. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Dorama:-Heartstring

-Exo next door

-Flowerboy next door

-Surplus princess


Anime:-Kamisama hajimemashita

-Yamada kun to 7 nin no majo

-Tonari no kaibutsu-kun

-Brother's conflict

-Say, I love you(ennek nem tudom a japán címét)

-Hiiro no kakera

És naggyából ennyit tudok, mert az előttem lévő mindent felsorolt amit írni szerettem volna.

Remélem, azért tudtam válaszolni a kérdésedre!😊😊😊

2017. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Meg még ez most jutott eszembe:

Dorama:-The bride of the water god

2017. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!