Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 3 anime-szereplőről mondanát...

NathanSzerver kérdése:

A 3 anime-szereplőről mondanátok véleményt? C. C. (code geass) Yuzuriha Inori (guilty crown) Gasai Yuno (mirai nikki)

Figyelt kérdés

Legfőképpp C.C.-ról kéne, mert amilyen "diangózist" én felállítottam a jelleméről egy üzenet miatt át kellene értékelnem ehhez kéne segítség. A többiről is kéne azért.

Ez utóbbi csak fiúknak:

Ha lehetne melyiket fogadnátok el barátnőtökként?(Hülye válaszokat tartsátok meg magatoknak.)



2013. okt. 28. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha nem bánjátok én a kérdés második részéhez adném meg válaszomat:

C.C. egyértelműen, nekem nagyon megtetszett és a jelleme is (ha nem ismertem félre)

2013. okt. 28. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Yuno :egy teljesen pszichopata mániákus megszállott.Ha lehet a legmesszebb elkerülném, ha hozzá hasonlìtó személlyel találkoznék.


C.C :Titokzatos, de egyértelmüen vidám jellem.Ahogy írtad, a személyisége elég megfogó ez nagyban annak köszönhetõ, hogy sokkal törékenyebbnek mutatja magát, mint amilyen ténylegesen.


Inori:Bevallom, nekem a kedvenc karakterem, nem csak az itteni 3-ból ,hanem az összes animéböl.A kettös jelleme egyrész csábìtó és taszìtó és ez az ami megfoghat benne.Nagyon erös lelkileg, ezt tudatja is, mégis, ha ránézel teljesen mást gondolsz róla, mint amilyen.E-mellett a harcias fellépése mellett ott vannak azok a részek, amikor énekel és ilyenkor megismerhetjük egy érzelmesebb részét

2013. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öhm..Köszi a kommentet. Tökéletesen megértetted mit is kérnék a válaszolóktól ezért köszi. Ilyen részletes "elemzést" nem tudtam csinálni. Köszi ezért is.Am a High School dxd-t láttad?
2013. nov. 9. 14:43
 4/4 Kario válasza:

Engem is C.C fogott meg a legjobban a 3 szereplő közül.

Sorrendem:

1.C.C vidám, és mégis titokzatos.

2.Inori Már csak az éneklése miatt is megfogott xDD

3.Yuno Egy őrült.

2014. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!