Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mayo chiki-vel kapcsolatban...

Sveacer kérdése:

Mayo chiki-vel kapcsolatban 2. évad lesz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy lenne mert sehol sincs még bejeltve se
2013. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a Feel studio, és Kawaguchi tett valami megjegyzést egy nyári interjúban, miszerint idén télen belekezdenek az elkészítésébe. De majd ki fog derülni.
2013. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szasza2222 válasza:

A 14.rész mikor jön ki???????????

Vagy már van?

PLS!!!!!!!!!!!!

2015. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FunHead válasza:
megmondom hogy nem lesz 14. rész mert összesen 13 részes az első évad...
2015. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A baj ezekkel az animékkel az mint pl még a Sakurasou no Pet na Kanojo-val hogy nincs hozzájuk 2. évad sajnos pedig ezek a legjobbak... én is szívesen látnám a Mayo Chiki 2. évadját de nem lesz belőle semmi.. főleg azért mert 2013as években volt... és már 2015 van

tehát sajnos gondolom nem lesz! kivéve ha nagy fanok összefognak, elmennek a stúdióhoz és őrjöngenek az ajtóban h MAYO CHIKI season 2!!!!!! akk lehet de nem látok rá esélyt..

2016. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak szerintem gáz ahogyan hagyták hogy vége legyen a sorozatnak, mert szerintem ez nevetséges... Nem igazán értem hogy miért fogadja ezt így el mindenki. Én fel vagyok háborodva! Ez szégyen!
2018. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!