Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyen is van? :D

Ilyen is van? :D

Figyelt kérdés

Shakugan no Shanaba most belekezdtem és megnéztem a hangját a piros hajú csajnak mivel ismerös volt a Zero no tsukaimábol louisere és igen ugyanaz a japán szinkron de nézem a csávó hangját a shakuganból és mit látok? ugyanaz a japán szinkron mint saitoé :D

Ilyet még nem láttam.

Volt hogy hallotam ez ennek a hangja meg írták ez ennek a hangja és nem néztem meg de most meglepödtem :D



2013. nov. 3. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Úccso mondatot kijavittom mert elirtam :D

Volt hogy hallotam ez ennek a hangja, meg írták ez ennek a hangja és utánna néztem akkor is de csak 1 vidivel hogy igazuk van e és nem az animemylisten és akkor ugy emlékszem igazuk volt hogy az a hang azé is volt, de most meglepödtem :D

2013. nov. 3. 17:29
 2/5 A kérdező kommentje:

Louise és Shana, Saito és Sakai, Yuuji.

Szerintem a 2-2 karakter hasonlit habár nem másolta 1ikse a másikat szerintem de akkor is vannak tényleg hasonloságok.

És megnéztem az időpontot a zero no tsukaima 2006ban és a Shakugan no Shana 2005ben debütált.

Mind2 anime 2012ben ért véget.

Én ha nem akartam volna megnézni hanem csak belenéztem volna hogy milyen a Shakugan no shana akkor is igy hogy ezeket tudom mind2öröl végignézném a Shakugan no shanat.

2013. nov. 3. 18:15
 3/5 A kérdező kommentje:

Javitás újra :D :

Én ha nem akarnám megnézni hanem csak belenéztem volna hogy milyen a Shakugan no shana akkor is igy hogy ezeket tudom mind2öröl végignézném a Shakugan no shanat.

Na de megyek is és folytatom már a 3. résznél tartok a Shakugan no shanaban :D

2013. nov. 3. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem meglepő. Idehaza is vannak ilyen úgymond szinkron párosok :)
2013. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy ha megnézed hasonlitanak is egymásra a szereplők saito yuji ugyan olyan csak a ruha más. Shana louise mellméret, hajhossz magasság...
2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!