Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani animéket,...

Tudtok ajánlani animéket, mangákat?

Figyelt kérdés

Vampire Knight, D.Gray-Man, Fairy Tail, Kaleido Star, Beelzebub, Naruto, One Piece, Full Metal Alchemist, Death Note, InuYasha, ezeket az animéket láttam. Tudtok mondani ezekhez hasonlót animéket esetleg mangákat?

Olyat is mondhattok amik nem pont ilyenek, de láttátok őket és jók.Lehet bármilyen, romantikus is de horror az csak enyhén.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 3. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Felmész egy animés oldalra pl. [link]

Az ottaniakból pl. Ayashi no Ceres romantikus, fantasy, no van persze benne vér és tragédia is, de összességében egy nagyon jó anime.

Kamikaze Kaitou Jeanne, egy lightosabb darab, magical girl anime.

Van aztán ami nincs fent ott végig magyar felirattal, de láttam pl. Card Captor Sakura, inkább fiatalabbaknak való magical girl, amolyan aranyos, cuki kis anime, vagy a Saiounkoku Monogatari, ami egy komolyabb, romantikus, fantasy, történelmi jellegű dolog.

2013. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mangák közül a Magit, és a Ranma 1/2-et tudnám ajánlani. Mindkettőben van akció, vígjáték kalandozás. Ráadásul ez utóbbi az InuYasha szerzőjének egy korábbi mangája. (Nekem személy szerint a kedvenc mangakám :) )
2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pl.: To aru majutsu no index

KHR ( Katekyo Hitman Reborn )

K Project

én ezekért az animékért oda vagyok :)

2013. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HaruKyra ***** válasza:
Full Meatal Panic!
2013. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!