Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét?

Tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami nagyon szerelmes, és vicces, és jó vége van, és nem olyan komoly... pl nem hal meg benne sok jó szereplő... és lehetőleg a fő cselekményszál a szerelemről szóljon :DD ja és ehetőleg magyar szinkronos kéne, mert barátnőmmel akarom nézni, és vele nem lehet feliratosat, mert mindig le kell álítani XD Pl megnéztem a Love Complex-et és azt nagyon szerettem... nem muszály, hogy iskolás történetelegyen, lehet akármilyen... Köszi aki segített :))

2013. nov. 5. 14:42
 1/5 anonim válasza:
Vampire Knight-ot ismered? Abba nincs túl nagy szerelmi szál, meg vámpíros is, de szerintem megéri. Bár egyéni ízlések. Bocs, de én feliratosakat nézek, szóval ennyit tudok.
2013. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nana

méz és lóhere

nodame cantabil

romeo x juliet

más szinkronosat nem tudok :/ én is ink feliratosat nézek

2013. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek :)) A méz és lóhere tökjó :)) Meg a nana is:))
2013. nov. 5. 21:01
 4/5 MorbidLittleReaper válasza:
A Junjou Romantica a legeslegjobb c: Neked is egész biztosan tetszene, nem annyira komoly, és nagyon szerelmes ;D Meleg szívvel ajánlom
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))
2013. nov. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!