Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Néhány kérdés az attack on...

Néhány kérdés az attack on titan-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

- Milyen is volt a Rivaille x Petra kapcsolat?

- Hol lehet magyarul elolvasni a mangát?

- Mikor jön a 26. rész - és mi okból nem jött ki?



2013. nov. 6. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jön a 26. rész - és mi okból nem jött ki?


Mivel 25 részes évad volt recappel együtt nem lesz több rész. Majd gondolom úgy is jön ha a manga halad, de felesleges bevállalni amíg nincs miből adaptálni. Alapból felesleges volt elhúzni ezt a történetívet 25 részig húzni, vontatott lett nem is kicsit.

2013. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A manga magyarul itt olvasható folyamatában, hetente kerülnek fel az újabb fejezetek: [link]
2013. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cyclonus válasza:
Rivaille x Petra : Ez csak szubjektív vélemény de én a viselkedésükből ítélve, nem tudtam leszűrni komoly érzelmeket a másik iránt... Szóval marad a bajtársi viszony.
2013. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vagy én vagyok hülye, vagy azon az oldalon nem voltak fent az új fejezetek
2013. nov. 7. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, még csak az elején tartanak a fordításban, és hetente tesznek fel egy új fejezetet, ami soron következik. Viszont végig fogják fordítani. Ha máshol előrébb tart valaki, az lehet, de azt meg én nem ismerem.
2013. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Petra x Rivaille - semmi kulonleges

magyarul nem fogsz tudni elolvasni valami sokat belole, mivel lassan haladnak a forditassal. De ha van egy ici pici angol tudasod, mar egy google szotarral konnyeden elolvashatod angolul is (en is angolul olvastam el az eddigi fejezeteket pedig nem igazan tudok angolul-mangapandan fent van)


26.resz nincs az anime elso evada 25 reszes, plusz meg ki fog jonni hamarosan egy ova [link]


a masodik evadrol pedig: [link]

2013. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) nem baj, olvasok angolul am is angolul írom a saját mangámat is, tehát legalább gyakorlok egy cseppet, örülök, hogy mégsem éveket kell rá várni, mint ahogy mondták, az alatt az idő alatt max magamat boldogítom dj-el xd
2013. nov. 8. 19:45
 8/9 Huxx válasza:
petra meghal
2015. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 burkus bence válasza:
9%
a 26.rész már kész van és már én is láttam annyit mondhatok hogy haverom usb-n adta de nem volt felirat még jó hogy beszéllem a nyelvet :)
2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!