Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok ezekhez hasonló...

Mondanátok ezekhez hasonló animét?

Figyelt kérdés
Valami hasonlóan érdekes animét keresek mint a Death Note,Atack on titan,Shiki nekem ennek a 3 nak a története tetszett a legjobban és tudtok valami hasonlóan izgalmas érdekes animét?

2013. nov. 7. 14:19
 1/6 karesz01 ***** válasza:

Bishoujo Senshi Sailor Moon , Dragon Ball , Fullmetal Panic , Fullmetal Alchemist , Blue Gender

Akira , Love Hina , Slayers , Neon Genesis Evangelion , Inuyasha , Kaleido Star , Yu Yu Hakusho

2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de ezek nagyrésze még véletlenül se ilyesmi.
2013. nov. 7. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
elfen lied
2013. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki
2013. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfen liedet már láttam és szerintem nem nagy valami nemtudom miért vannak úgy oda érte.
2013. nov. 8. 18:16
 6/6 Kameko-san ***** válasza:

Én pl. az érzelmes, elvont (főleg az utóbbi) részek miatt szeretem, a darabolás nem olyan hű de nagy cucc(szerintem).


Mirai Nikki, Umineko no Naku Koro Ni, Higurashi no Naku Koro Ni (de ezt csak a 2.évaddal fogod megérteni), psycho pass, esetleg még a Code Geass.

2013. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!