Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Új amerikai Death Note film...

Új amerikai Death Note film szereposztása?

Figyelt kérdés
Látok a neten ilyesmit hogy Zac Efron, Pattinson meg Miley Cyrus, ezek most csak javaslatok a rajongók által vagy komolyan ők lesznek? :/

2013. nov. 22. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az IMDB-ről tájékozódj.
2013. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kameko-san ***** válasza:

Ha ők lesznek, én eskü dührohamot kapok... Vagy legalább egy hátast dobok...

De szerintem nem ők lesznek. (elijesztenék a rajongókat :P)

2013. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zac Efron jó szinész és igaz magát a death note-ot nem láttam de szerintem ő ott is jól fog alakitani ha igaz a hír hát Miley Cyrust nem birom föleg amekkora ku rva lett de talán ő is jól fog alakati talán :D
2013. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kameko-san ***** válasza:
Szerintem nem is kéne az amcsiknak Death Note filmet készíteni, ott van a japán film (már úgy is le van szinkronizálva angolra is) + még ugye az anime meg a manga kötetek. Szerintem teljesen felesleges nekik is csinálni. (Meg sajnos nem hiszem, hogy a karakter kinézetét figyelembe véve fognak színészeket keresni. :/)
2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!