Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedvenc romantikus animétek?

Nirata kérdése:

Kedvenc romantikus animétek?

Figyelt kérdés
Leírnátok pár mondatban, hogy miért az?

2013. nov. 28. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Lovely Complex

Kaichou wa maid-sama

Kimi ni Todoke


Ezeket azért szeretem, mert viccesek, jókat lehet rajtuk nevetni, és közben romantikus is. A Kimi ni Todoke annyira nagyon nem tartozik a kedvenceim közé, de csak azért, mert nagyon sokáig húzták a történetet, amúgy nagyon aranyos volt.


Inuyasha: Izgalmas, olykor egy kicsit ijesztő, de nem fogsz tőle rosszat álmodni (én űber félős vagyok, de nem féltem tőle), szeretem a középkori dolgokat (ez a középkori japánban játszódik nagyrészt, de vannak részek, amikor a mostani japánban vannak). Nagyon vicces, mindig ez lesz a kedvencem, igaz, hogy ezt még tovább húzták, de közben ott volt az alap történet (összegyűjteni a 4 lélek égkövének szilánkjait), úgyhogy egyáltalán nem untatott.


Azért írok csak ennyit, mert még csak ezeket láttam. A Nana-ba belenéztem, de nem jutottam el túl sokáig.

2013. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vampire Knight (az anime nagyon jó, de ez nem a viccekre épül, hanem sokkal komolyabb. Nekem ilyen témában ez az örök kedvencem. A mangája talán még az animénél is jobb. De azt ajánlom, hogy előbb az animét utána a mangát (mangát akkor, hogyha tudsz angolul). Szóval mindenképp így, mert a manga befejezése tuti el venné a kedvedet, de ettől függetlenül érdemes megnézni.Mind 2 évad 12 részes.)

Amnesia (a legzavarosabb anime amit életemben láttam (!), de nem mondhatod azt, hogy nincs benne szerelem :).KB az utolsó részben jössz rá mindenre, de még a befejezése is 1000 kérdést vet fel. Ez sem hosszú, csak 1 évados és 12 részes, viszont csak 1x nézhető, de ettől függetlenül nagyon jó.)

ezek jók és én szeretem őket. Ja és az opening mindegyiknél zseniális *.*

2013. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kimi ni todoke

Vampire Knight

Ginban Kaleidoscope

Kaichou wa maid-sama

Special A


A kimi ni todoke azért, mert a szereplők teljesen átlagosak, és az érzelmeik kifejezésének módja is.

A kaichou wa maid-sama és a Special A azért a kedvenceim egyike, mert mindkettő nagyon vicces és szórakoztató, illetve a főszereplők, bár emberek a képességeik számomra teljesen ember felettieknek tűnnek (szerintem nem sok olyan srác van aki leugrik az iskola tetejéről és egy karcolás nélkül megússza).

Vampire Knight: Igazság sok mindent szeretek ebben a sorozatban. Nem tudom pontosan meghatározni.

Ginban kaleidoscope: Ezt sem tudom pontosan meghatározni, de a végét enyhén megkönnyeztem, de mégis úgy volt jó ahogy vége lett. (nem sok animén sírtam ez előtt)

2013. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A vampire knight és a kaichou wa maid-sama nálam is a kedvencek között van (:

A Special-A-ba bele néztem de nem fogott meg. Szintén így voltam még az Amnesia-nál is...

Amiket még nagyon szeretek:kaichou wa maid-sama (itt nem a romantika a lényeg... inkább az egymás közötti kapcsolatok... a hangulatát nagyon szeretem) és az első romantikus animém: itazura na kiss(a főszereplők eléggé defektesek,de nagyon aranyos kis anime)

(:

2013. nov. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!