Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az indavideón szeretnék...

Az indavideón szeretnék sorozatokat nézni de 10. percben megáá és mikor ioda érek alig töltt 1 percet 20 perc alatt tölt be, tudna vala segiteni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Van elég helyed a c meghajtón? Ha nincs akkor töröld az ideiglenes fájlokat és amikre nincs szükséged, hogy minél több hely legyen rajta.

Ha van elég helyed akkor próbáld meg azokat, amit a "First" nevű kolléga javasolt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__20..

2013. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm de van 45giga szabad hejem, de tovább próbálkozom

Mindesetre ment a zöld kész és köszi

2013. dec. 6. 15:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ujraraktam a böngészőm de most még csak else indul :S
2013. dec. 6. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A flash playert is feltetted? Majd azt is telepítsd ha nem.

Még azt tudom javasolni, hogy tegyél fel egy másik böngészőt (vagy előtte próbáld meg explorer alatt, az úgyis alapból fent van).

Ha nem akkor vagy a chrome-ot vagy pedig az operát telepítsd (aztán ha nem lesz jó velük max letörlöd). Ha ezekkel sem megy akkor nincs ötletem.

2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen adobe flash plyert most rakjam ujra böngészőmmel együtt

most elindul,de megáll 5 percnél és nem is tölt tovább

internet,exploreren sem megy megpróbálom,operán és télleg köszi az befoljásolhatja a dolgokat hogy németorszában lakom?mert csak 1-2 hete van ez a hiba de itt vok mar 5-6 hete?

2013. dec. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!