Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uta No Prince Sama animébe a...

Uta No Prince Sama animébe a lány ôsszejön valamelyik sráccal?

Figyelt kérdés

Már láttam hasonló kérdéseket de azt sehol nem ìrták hogy miért nem.

Egyikkel sem lesz komolyabb a viszonya?Miért nem?

Spoiler válaszok elônyben!:))



2013. dec. 10. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Láttad már az animét?

Többször is mondják hogy a dalszerzők és énekesek között nem lehet semmilyen kapcsolat ami túl megy a barátságon, mégis mindegyik fiú rivalizál érte de a lány betartja a szabályokat....semmi különös...második évadban már nem ilyen intenzív ez a "szerelem"

2013. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom miért de az igazgató tiltja.Am úgy sem az első sem a második évadban nem történik közöttük semmi. Szerintem mivel nem közvetitet t alány a fiúk iránt olyan érzelmet a srácokban ez az egész már a második évadban szinte teljesen megszűnik. És ott már csak a befutásról és a karrierrők szól a történet. Szerintem a munkahelyi kapcsolatok nem jól végződnek és azért vagy passz.
2013. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tamas Orsolya válasza:
miert nem johet ossze valamelyikkel ? :( igazsagtalansag :'(
2013. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tamas Orsolya válasza:
egyebkent kerdesedre valaszolva ahogy a tobbiek is mondtak sajnos nem de a neten talalhatsz kepeket amik ezeket abrazoljak( pl. shou x nanami , ren x nanami , stb. ).
2013. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezekben a játékból készült animékben a lány SOHA nem jön össze egyikkel sem, mert a játékban neked kell kiválasztani, hogy melyikkel szeretnéd. bocs, hogy elszomorítalak, de ez van. akárhány évadja lesz, nem fog össze jönni senkivel
2014. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én úgy hallottam,hogy a 3. évadban össze jön valakivel.
2015. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rajongók is körzejátszanak ebben. Ha a csajszi összejön az egyikkel, annak a fiúnak a rajongói orrvérzést kapnak, de a többi fan egy része lehet hogy nem is nézi tovább a sorozatot emiatt, akkor meg csökken a nézettség.
2015. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lehet, hogy az 1, 2 èvadban nem törtènik semi de a 3-ik èvadban már nagyon rá vanak katanva Nanamira. Föleg az 3.èvad 1.rèszèben.

Ajánlatos tovább nèzni.

2016. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos az ilyen fajta animékben a lány nem jön össze egyikkel sem. De szerintem a legnagyobb hangsúly Tokiyan van. Gondolom ő lett volna eredetileg akivel Haruka összejön.. Ki tudja?
2017. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!