Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Imádom a Narutot, tényleg, de...

Nirata kérdése:

Imádom a Narutot, tényleg, de csak én gondolom (látom úgy), hogy az anime minősége egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
Konkrétan az utóbbi részek grafikája szerintem borzalmas...

2013. dec. 13. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem csak te látod így, anno hatalmas naruto fan voltam, cosplay-eztem a haverokkal (én lettem sasuke lány létemre xd)jutsukat "tanultam", meg minden menyiségben készítettem a fanfiction-okat és a fanartokat, aztán egy nap elkezdtem más animéket is nézni, + elkezdtem olvasni a naruto mangát, és úgy éreztem egyszerre magam, hogy én k*b*szott hülye vagyok :D észrevettem, hogy ez az egész manga, nem beszélve az animéről egy nagy elk*rt valami, a mangában az utolsó 60-70 fejezet mindössze egy darab harcról szól, kishi nagyon unhatja már, mert esküszöm így még én sem tudnék elrontani egy alapvetően jónak induló mangát. Annyira egy tipikus shounen, hogy az nem igaz, állandóan ugyanazt ismételgetik, hogy barátság stb... MINDEN manga fejezet végén valami ilyennel zárják le, hogy megvédem a barátaimat, nagyon unalmas és silány lett.


nézz attack on titan-t (persze kellenek ahhoz idegek) de egy fantasztikus anime! (Bár a főszereplőben semmi különös nincs, de pl.: a főszereplő lány, Mikasa végre nem idegesítő :DDDD)

2013. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja a minősége? hát... nem egy mai rajzstílusban épült fel ennyi :D
2013. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is már egy ideje meguntam valamikor a háború elejénél szóval azt se lehet mondani ,hogy a lényegtelen részeknél, valahogy már nem keltette fel az érdeklődésemet
2013. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jót tett volna az összhatásnak, ha ez az utolsó nagy harc rövidebb.
2013. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha már a történet folyamatára tértünk ki:

12 éves koromtól nézem a Narutot (most 20 vagyok). Egyszerűen imádom! Tényleg! Hiába közepes kategória, annyira megfogott a kis idióta fő szereplő (meg pár mellék szereplő) :) Ezen "nőttem fel" és mindig nyíltan fel is vállaltam, hogy szeretem, DE.....

(MOST KÖVETKEZIK A NEGATÍV VÉLEMÉNYEM)

Szóval: Én sajnálom a legjobban, hogy ezt kell mondanom, de ami mostanában történik a mangában és animéban egyaránt, hát az borzalom. Komolyan, most mit vártak? Azt gondolták, ha az amime grafikája mérföldeket fog romlani, többen fogják nézni?????? Vagy ha 50 manga fejezet konkrétan ugyan arról szól fog szólni (és ráadásul a szöveg is oldalanként fog ismétlődni), a rajongók felállva fognak tapsolni, hogy ez az Kishomoto! ?

(oké tudom, nem csak Kishi áll mind-e mögött)

Ja! És a szereplők teljes karakter kicsavarásáról majdnem elfelejtkeztem . Említeném példának Sasukét (SZÁMÍT BÁRMIT IS A JELEN LÉTE?), vagy Sakurát (hát neki a jelleme se föl se le, max a pofikája egyre csúnyább), Orochimaru (te meg mi a csudát csinálsz??????), Obito (maradt volna Tobi), Kabuto (he?), Minato (Istenem add hogy csak az ő karakterét ne rontsák el! Kérlek!)


Oké természetesen vannak pozitív jellem fejlődések is, pl:

-Itachi (számunkra új)

-Hinata

-Neji

-Naruto


U.i:1 válaszoló, 100%-ban egyet értek veled :)

2013. dec. 14. 16:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Nos,igen.Anno 4-5 éve én is nagy Narutos voltam.De most egyszerűen nem szeretem.Animét kb 2-2,5 éve nem nézek,mert egyrészt,telenyomják fillerekkel,másrészt a Pein-es részek óta a grafika,és az animáció is kegyetlenül le van butítva.A mangát olvasom,de..nem tudom miért.Már több mint egy éve itt tartunk.Kishi meg amúgy is bejelentette,hogy pár hónap,és. Narutonak végleg vége.
2013. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

komolyan miért csinálják ezt?

már a fanoknak sem tetszik, kérdem én: akkor kinek fog? az, hogy vissza nem fognak emberek szeretni a narutoba az 100%, max akkor ha valami óriási csoda folytán Kishimoto szivárvánnyá változik, és minden amit csinál tökéletes lesz :/


am én is olvasom még a mangát :) én sem tudom miért, mindig beletekerek az utolsó 3 oldalba, hogy megnézzem történt e valami... semmi...


1. voltam :)

2013. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én úgy 5-6 éve találkoztam mangákkal (most 16 vagyok), konkrétan a Naruto volt az első manga, amit olvastam, és azt kell, hogy mondjam, az első pár kötet még tényleg nem volt rossz.

Egy huszonéves srácnak anno bejött egy mangája, azóta fél befejezni, mert hátha akkor vége lesz a sikernek, szerintem ez történik most. Nem tudok konkrét részleteket, én így látom, valahol a nagy nindzsaháború elejénél éreztem már nagyon, hogy Kishimoto ezt nem akarja abbahagyni. Hetente gyártja ugyanazt a sz*rt, hogy csináljon valamit, a minőség meg egyre inkább a béka segge alatt.

1. ajánlásához annyit szólnák hozzá, hogy nagyon sokan támadják ugyan az AoT-t is, de az egy konkrét befejezéstervvel rendelkezik, úgyhogy tényleg érdemesebb azt nézni, ha már shounen fight.

2013. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ööö akartam már mondani, csak elfelejtettem, hogy nyáron már elkezdtem az attack on titant, de nagyon nem fogott meg, viszont az FMA:Brotherhood annál inkább :)

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen mindenkinek ment a zöld kezecske :)

2013. dec. 15. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a ''Régen szerettem, de ma már nem'' dolgot nem értem. A Naruto tényleg ennyire ne lenne értékálló? Most komolyan, a shippuuden legelején bárkinek volt-e olyan elvárása a sztorival, amit az ne teljesített volna valamilyen formában? Nekem ezenfelül kellemes meglepetést okozott Danzo, Yahiko, Bee és a feltámasztott Tobirama karaktere is.
2013. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!