Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A mangát vagy az animét...

A mangát vagy az animét olvassam el/nézzem meg, ha jobban meg akarom ismerni Sarugaki Hiyori életét?

Figyelt kérdés

Igazából egy fanfictiont készülök írni, ami az ő életéről szólna, ugyanis az alapján, amennyi részt a bleachből láttam, nem kapott túl nagy szerepet, pedig szerintem érdekes karakter :)


A lényeg annyi, hogy melyik formájában szerepel többször vagy van róla több információ?



#anime #manga #Bleach #Sarugaki Hiyori
2013. dec. 21. 11:53
 1/3 Kameko-san ***** válasza:
Sajnos a mangában sincs róla több, mint az animében.
2013. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi. Esetleg még lehet egy kérdésem: azon a pár visszaemlékezős részen, és az 1-2 animebeli felbukkanásán volt valami fontosabb megjelenése? Mert nem láttam az egész animét...
2013. dec. 21. 14:14
 3/3 Kameko-san ***** válasza:
Alapból amikor vizard válik belőle, meg amikor Gin kettévágja (persze nem hal bele). Plusz a manga még fut, még biztos lesz valami nagy jelenete.
2013. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!