Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit tudtok a bleachröl?

Mit tudtok a bleachröl?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy 2014 nyarán vagy tavaszán lesz folytatás.

Szerintetek ez lehetséges vagy ne is álmodjung róla.



2013. dec. 24. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesnek lehetséges!! :) Még semmi hír nincsen, lehet hogy holnap jön a hír, hogy 2 hónap múlva lesz anime, vagy lehet, hogy nem is lesz!! :)

Olvasd el itt:

[link]


Vagy likeolj minket a facebookon! :)

[link]


És ha kell valami, vagy szeretnél kérdezni bármitől, akkor írj rám privátba, és elmondom!! :)

Kellemes Ünnepeket!^^

2013. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2013. dec. 25. 15:48
 3/11 LegendaryGameCenter ***** válasza:
Még régebben mondták hogy mikor vége lesz a mangának akkor fog folytatódni az anime, úgyhogy az még 2-3 év ha minden igaz.
2013. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne várd nagyon, szarabb lesz, mint eddig...
2013. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lesz szar?
2013. dec. 28. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)


Azért, mert valakinek tetszik/tetszett és valakinek nem...én imádom a bleach-et, szóval szerintem nem lesz szarabb, de ki ahogyan érzi.

2013. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeritem marha jó lesz nem győzöm kivárni:)
2013. dec. 28. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert mindig ugyanaz történik. Ichigo találkozik vkivel és ahhoz hasonló erőt kap, elmegy megmenteni vkit/vmit, nagynehezen legyőzi azt akivel találkozott, az aktuális főgonosz ellen semmi esélye, majd hirtelen legyőzi. Emellett a "jófiúk" sosem halnak meg, csak az ellenségek.

Ezek annyiban módosultak a jelenlegi arc-ban,h meghalnak a nem sokat látott karakterek (pl. Kira), az agyonhasználtak (pl. Renji, Byakuya) még erősebbek lesznek, és Kubo kb. egy agyhalottat csinált Yamamotóból...

2013. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Ha neked nem tetszik kész :D Neked más tetszik, mondjuk a Naruto vagy a Soul Eater vagy még sorolhatnám a többit, de ez van :D Mi szeretjük a bleachet és ez van, el kell fogadni. :D

Abban meg igazad van, de annak ellenére nagyon jó anime, és mi, vagyis én (vagy nem tudom xd) szeretjük :D Szóval szerintem mindenkinek megvan a maga véleménye és kész. :)

2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a Kubo jól csinálja így lesz úgy mond izgi xD

ha meg nem szereted nézd a Death Notetot :)

2013. dec. 30. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!