Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani JÓ romantikus...

Tudtok mondani JÓ romantikus animéket? (De valami jót végre XD)

Figyelt kérdés

Lehetőleg tsundere szereplőkkel (vagyis olyanokkal akik pimaszok makacsok verekedősek pl. de van egy romantikus oldaluk is, mint pl. Narutoból Shikamaru és Temari) operáljon. Amiket láttam : Vampire Knight ( Guilty) Lovely Complex, Strike the blood, Sword art online

Azokat írjátok le légyszi amik különösen tetszettek mert, elég sok gyenge shoujo műfajú művel találkoztam (pl. Brothers Conflict). Erotikus jelenetek jöhetnek csak yaoit ne !

Előre is köszönöm a válaszokat!! :) L/15



2013. dec. 27. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Toradora
2013. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Rec ***** válasza:
50%
Junjou romantica (indavideo)
2013. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LegendaryGameCenter ***** válasza:

zero no tsukaima

shakugan no shana

című animéket tudnám neked ajánlani.

2013. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 28. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Kaichou wa maid-sama. Misaki makacs és verekedős, Usui pedig pimasz és kicsit perverz. Főleg Usui szerelmes oldala kerül előtérbe, mert Misaki tagadja sokáig az érzéseit. De szerintem tetszene neked, nézd meg ha még nem láttad!
2013. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nana

méz és lóhere

inu x boku ss

yamato nadeshiko shichi henge

kurage hime

nodame cantabil

romeo x juliet

tonari no kaibutsu kun

kimi ni todoke

hiyokoi

dusk maiden of amnesia

hakuouki

hiiro no kakera

2013. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Amúgy a Kaichou wa maid-sama-t én is láttam és imádtam, pont az ilyen típusú animéket keresem XD
2013. dec. 28. 19:28
 8/16 anonim válasza:
én most elkezdtem egyet vámpíros de hát nem tudom nekem nem jön be annyira nézd meg ha érdekel diabolik lovers
2013. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andxx válasza:
nem tudom mennyire tetszik majd de a Kamisama Hajimemashita-t tudom mondani ami romantikus és jó a vége ( elv. jön a második évad)... nekem egyik kedvencem romantika műfajba ^^
2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ágoston Noémi ***** válasza:
Ookami-san is ilyen, ráadásul ecchi, bár semmi nincs benne kb. amitől az lehetne, de a főszereplő abszolút tsundere :)
2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!