Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Phantom: Requiem for the...

Phantom: Requiem for the Phantom anime végén mi történt?

Figyelt kérdés

Az utolsó(26.) rész legvégén ahogy az ending kezdődik, Reiji ott áll és mögötte elmegy egy szekér, elhallatszik egy tompított lövés majd valamivel később összeesik. A legvégén pedig mutatnak egy töltényhüvelyt.

Ez teljesen egyértelműnek tűnik, de valaki aki többet tud nálam erről (ha van ilyen) kérem mondjon valamit ami esetleg megmagyarázza, hogy mi is történt, mert ezzel odavész a happy end... Valamit ami más jelentést ad a befejezésnek.



2013. dec. 28. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hát...szerintem meghalt....de végül is ebben az animében már túlélek jó pár halálosnak tűnő sérülést (pl. mikor ein-t szíven lőtték)
2013. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mégjobban utánna néztem és mások véleménye szerint Reiji meghalt ügye mert lelőtték Elen pedig evett a mérgező virág szirmából

és így mind2-en meghaltak

ami nem az a vég amit szeretnénk de bizonyos felfogással boldogan halhattak meg

de azért jó lett volna valami más

ez nekem az az anime volt amit 1 hét volt megnézni mert rengeteg idő kellett hogy feldolgozzam az egyes részekben történteket

SRY ha valakinek nem tetszik hogy magammal beszélek :D de lehet hogy valaki a válaszért néz a kérdésemre

2013. dec. 29. 03:33
 3/3 anonim válasza:
Köszi én is kíváncsi voltam rá.
2015. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!