Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragonballban miért nem...

A Dragonballban miért nem volt Son Gotennek farka kiskorában úgy mint Son Gohánnak vagy Son Goukunak volt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 13:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Van valami logikus oka ? Vagy csak egyszerűen ezt most kihagyták mert már egyszer fel volt dolgozva.


De akkor is kellet volna legyen neki mert így nincs értelme.

2013. dec. 28. 13:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Leszakadt neki.
2013. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is és Trunksnak is leszedték mikor még kicsik voltak. Bár elég érdekes hogy egy 2 éves kisgyereknek leszedik a farkát....szerintem amúgy ebbe az írók se gondoltak bele
2013. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Születésükkor leszedték, mivel ha marad nekik, bármelyik teliholdkor átváltozhatnak Gorillává (vagy mi az, nem tudom a pontos megnevezését bocsi), ha belenéznek a teliholdba..akárcsak Goku kiskorában az első részeknél, vagy Gohan a Z első részeinél.
2014. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"(vagy mi az, nem tudom a pontos megnevezését bocsi)"

Ozaru

2014. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A játékban Great Ape a neve :)
2014. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Toriyama egyszer azt nyilatkozta, levágták nekik a születésük után, de elég zavartan válaszolt, így valószínűleg egyszerűen megfeledkeztek róla.
2014. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Levágták, nehogy Great Ape-vá változzon.
2015. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyobb az esély, hogy születéskor el lett távolítva. Viszont az is esélyes lehet, hogy a félvér saiyajinek már nem minden esetben születnek a fajukra jellemző farokkal. Lehet Gohan kivételes volt és véletlen így jött össze, de az is lehet Trunksnál és Gotennél már az emberi dns dominált ebben az esetben. Trunksnál a hajszín miatt még logikus is lenne, Gotennél, mivel Goku kiköpött mása már biceg az elmélet. Mindenesetre hivatalosan soha sem erősítették meg vagy cáfolták, hogy valaha is volt nekik.
2016. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 spartacus96 válasza:

Szerintem egyszerüen sosem volt.

Hiába hasonlit az apjára belül nem az

Ugy értem azt hogy köze van hozzá hogy az anyja chichi földi

2017. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!