Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Skip Beat: véleményetek?

Nirata kérdése:

Skip Beat: véleményetek?

Figyelt kérdés

a 8 résznél járok, és egyenlőre nagyon tettszik, vannak hullám völgyek, hol föl, hol le, de a két fsz (a beképzelt szőke majmot nem tekintem fsz-nek), nagyon színpi...

Csak parázok, hogy ne fulladjon unalomba, és ne legyen az, hogy a maradék 17 részben ugyanaz történjen mint az eddigiekben (pár animéban, amit eddig láttam, elő fordult ez a jelenség)


Szóval léci, ha tudtok nyugtassatok, meg, hogy a két fsz kapcsolata, haladni fog, meg maga a történés is.


Előre is köszi!


(:



#anime #manga #Skip Beat #szőke kukac fej
2014. jan. 3. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

IMÁDOM! a kedvenc animem :D kb 7szer néztem végig ... Nagyon szeretem a történetet és a szereplőket! az anime csak nagyon az eleje a mangának , így nem jut annyira előre a történet , de azért elég sokminden történik ... vagyis egyáltalán nem unalmas , csak nem fejeződik be .. mindenképp nézd végig és ha tetszett folytasd a mangával! zseniális!!!! a manga most is fut és érdemes elolvasni! a Shigatsu-team fordítja magyarra is ha nem tudsz angolul !

igazán király anime remélem te is megszereted: )))

2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 htotallimak válasza:
Én is nagyon szeretem,:) rengetegszer láttam már , és az igaz hogy a vége befejezetlen, de ha van kedved folytathatod a doramával (élőszereplős változat) ami tovább megy a történetbe mint az anime, egyébként fenn van az indavideon cask az a címe hogy Extravagant Challenge :)
2014. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van DORAMÁJA??????????????????????

vááááááááááá

kösziiiiii

ez feldobta a napomat!

2014. jan. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!