Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gosick-hoz hasonló animét...

Seres Timon kérdése:

Gosick-hoz hasonló animét ajánlotok párat?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ahol egy hasonló kaliberű, okos ám talán kicsit furcsa komoly személyiségű szép főszereplője van mint itt Vicutorica ^^ ha bírsz egy hasonló féle animét ajánlani akkor egy kis rövid leírást is adj róla, hogy milyen volt és hogyan tetszett :)

2014. jan. 7. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonlot nem igazan tudok, de ami nekem a Gosickal alkotjaka top 3at az Fma es az FMABrotherhood, es meg az Attack on titan.


amiket ajanlok meg az a Hyouka, Steins Gate, Death note


most hirtelen ami ilyen temahoz ajanlanek nem jut eszembe... leirast most nem adok, de az animeaddicts oldalan utanna tudsz nezni mindennek. Ha megis erdekel h mi miert tetszett megirhatom, csak nem most


remelem azert tudtam segiteni


am ha valaki ajalna a Dantalian no shoku cimu animet, azt meg hozzateszem, hogy en nem ajanlom, bar hasonlonak tunik, de messze nem eri el azt a szinvonalat mint a Gosick

2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, akkor egyiket el is kezdem majd amint tudom nézni és amúgy most a Gosick-nak vége van, mert nem teljesen értem :/
2014. jan. 8. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
igen vege van :) szepen lezartak szerintem, es orulok is hogy nem hagytak befejezetlenul
2014. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!