Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc romantikus animétek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Több is van: Kaichou wa Maid-sama, Uta no Prince-sama, Brothers Conflict, Special A, Skip Beat!, Lovely Complex, Ai yori Aoshi, Baka to Test to Shoukanjuu, Itazura na Kiss, Toradora, Kami nomi zo Shiru Sekai, Yamato Nadeshiko shichi henge, Love Lab, Haiyore! Nyaruko-san, Tonari no Kaibutsu-kun, Mayo Chiki, Hoshizora e Kakaru Hashi, Working!!, Boku wa Tomodachi ga Sukunai, Kamisama Hajimemashita, Amagami SS, Golden Time, Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers, To Love Ru


Van néhány ezek közül, amelyikben a romantika csak mellékszálként vagy témaként és nem közvetlenül jelenik meg, de ha elolvasod az ismertetőket, biztos fogsz találni olyat, amelyik tetszik :)

2014. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimi ni todoke - nagyon aranyos anime :))
2014. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Háát...én nem igazán vagyok oda az ilyen hárem animékért( vagyis amiben 1 csajért vagy srácért vannak oda 5en vagy 6an) DE nekem az örök kedvencem a NaNa, de a Vampire Knight is aranyos meg a School Rumble-t is imádom bár az inkább vicces mintsem romantikus :)Ja meg még a Paradise Kiss is cuki :3
2014. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most konkrétan a Hayate no gotokut nézem, ajánlom, nagyon vicces és szórakoztató. Ak edvencem belőle a Shion és Kirika, hatalmas az a páros :D Mindig várom, hogy megjelenjenek, csak hát mellékszereplők.
2014. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!