Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismeri annak a mesének...

Kerdezoember007 kérdése:

Valaki ismeri annak a mesének a címét, ami arról szól, hogy egy gyerek át tud menni a szellemvilágba és különféle lényekkel találkozik ott?

Figyelt kérdés
Olyasmire emlékszem, hogy egy régi kórházba mennek a gyerekek és ott megy át a szellemvilágba a srác. És azt hiszem anime.

2014. febr. 3. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem a Bújj Bújj szelem

de nem biztos vagy

Yu Yu Hakuso

2014. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Chihiro Szellemországban jutott az eszembe, ott alapból a csaj a főszereplő viszont, ő Chihiro--- asszem így írják:D
2014. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem egyik sem az sajna. Valami régi kórházhoz mennek és ott kidől a gyerek :D talán még jön a dagály is és sietniük kell?! A régi www.mesekaneten.blogspot.com oldalon volt fent, de kb 1-2 hónapja néztem, és már akkor nem találtam :(
2014. febr. 4. 01:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a Ghost Hound-ra gondolsz? :33 pont nemreg kezdtem nezni....
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!