Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Yu-Gi-Oh! Animék közül...

A Yu-Gi-Oh! Animék közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A Yu-Gi-Oh! Duel Monsters, lehetőleg japánul nézd, teljesen más, mint a ForKids-verzió. Az amerikai (és így a magyar) szinkronosnál egy csomó párbeszédet teljesen átírtak, szinte a történet is teljesen más, kivágtak minden jelenetet, amiben "agresszió" van (kivágták például a pisztolyokat, így az emberek, akiknél fegyver volt, "láthatatlan pisztolyokat" fogtak). Ha röhögni akarsz, akkor nézd meg a ForKids verziót is, nekem amúgy a szinkronhangok az amerikaiaknál jobban tetszett. Illetve ajánlom még a DM megnézése után a Yu-Gi-Oh! Kurtított Sorozatot (Yu-Gi-Oh! The Abridged Series - YGOTAS), ez egy YGO-paródia. Helyesebben, inkább a ForKids verziót parodizálja ki:D

Amúgy nekem a Yu-Gi-Oh! 5D's is tetszett.

2014. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első Yu-Gi-Oh!

De szeretem a Gx-et szerintem érdekes lesz végig.

2014. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első Yu-Gi-Oh egy nagy nulla, és most az 1998-asról beszélek, erről: [link]

A Yu-Gi-Oh! Duel Monsters, amit a legtöbben ismernek és még szerintem a legjobb, bár azt is jól elhúzták egy vagon - felesleges - story arcon keresztül.

2014. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norbert czverkum válasza:
GX a legjobb
2016. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!