Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail-hoz hasonló anime?

Fairy Tail-hoz hasonló anime?

Figyelt kérdés
Rengeteg animét láttam vagy 90 körül.. vagy több de én olyan animét keresek ami néhol szomorú vidám vicces és vannak komolyabb elgondolkodtatóbb részek is, de annak nagyon örülnék, ha szomorú lenne és ha lehet shounen legyen...a nagyon nagyon népszerűeket ne mondjátok mert azokat már tuti láttam.. :) Előre is köszi

2014. febr. 6. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Inuyasha ,Naruto,Bleach, One Piece :D Ezek népszerűek ,de csak ez ugrik be :o

Soul Eater,Hellsing(mondjuk ez nem vicces xd)

Hetalia

2014. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindet láttam
2014. febr. 7. 15:18
 3/10 anonim válasza:
Én is csak azokat tudom ajánlina amiket az 1# de én úgy vagyok vele hogy a Soul Eatert és a One Piecet bármikor bármennyiszer meg tudom nézni :D De amúgy ott van még az attack on Titan ami nekem nagyon tetszett. Vannak benne szomorú jelenetek és néha vicces is de ált komoly. Meg ott a SAO (Sword Art Online) ami inkább szerelmeses de abba is vannak vicces és szomorú jelentek is :)
2014. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

én nem láttam túl sok anime-t és így nem tudom melyik milyen népszerű, de amiket láttam mindért odavoltam:)

két vicceset amit láttam: Sakurasou no Pet na Kanojo, Lovely Complex

elgondolkodtató és szomorú: Death Note és az Elfen Lied

2014. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de mindet láttam és engem a one piece nem nagyon kötött le.. :S
2014. febr. 12. 18:20
 6/10 anonim válasza:
milyen animéket szerec én edig sokat láttam lehet hogy tudok segíteni
2014. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hááát shot nem nagyon nézek, inkább a shounen érdekel ^^ És az teljesen mindedj,hogy milyen, most a Kuroko no Basuke fogott, meg nagyon, egyszerűen imádom, az Attack on titant is..
2014. márc. 22. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha Kuroko no Basuke tetszik akkor: Free

A Fairy Tail(majdnem hogy szó szerint) elődje pedig: Rave Master

2014. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 picicica457 válasza:
én a groove adventur rave-et tudom ajánlani gyakorlatilag olyan mint a fairy tail elődje :D
2015. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsiros Annamária ***** válasza:
Full metal alchemist brotherhood
2017. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!