Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani anime-ket,...

Tudtok mondani anime-ket, amiben nincs fantasy? Már ha van ilyen.

Figyelt kérdés
Szóval, keresgéltem, de az összes fantasy, ami már a könyökömön jön ki. Nem tudtok mondani valami olyat, ami valami iskolás, lightosabb, nincs benne öldöklés, és nem hajlik át hentai-ba?

2014. febr. 8. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Yuru Yuri, Toradora, K-on, Lucky Star


bocs ha már láttad, de én pont a fantasy miatt nézek animét ezért nem tudok sokkal szolgálni


Esetleg még Yosuga no sora, nekem nagyon tetszett, de ez egy kicsit már megközelíti a hentait.

2014. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még nem láttam őket, nem nagyon vagyok jártas ilyen téren.
2014. febr. 8. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy csomó olyan van, ami NEM fantasy. Ha felméstz pl. az anidb.net oldalra, ott rákereshetsz kategória szerint pl. school life-ra és kihoz egy listát, ki is tudsz zárni kategóriákat.

Itt: [link]

Azt nem tudom, bejelentkezés nélkül is működik-e ez a kereső, de érdemes kipróbálnod.

2014. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nana - és még szinkronos is :)

Gravitation, Paradise Kiss

2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Nana-t egyszer elkezdtem neézni, de valamiért abbahagytam. Egyébként nagyon tetszett. A Paradise Kiss-t is el szeretném kezdeni, a képzeletbeli listámon rajta van.
2014. febr. 10. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Lovely Complex,Special A ,Ouran Highschool Host Club...:)

WataMote xD

2014. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Belenézek, olvasok róla egy kicsit, hátha tetszik.
2014. febr. 11. 20:57
 9/12 anonim válasza:
Az én egyik kedvencem a Kaichou Wa Maid Sama! Nagyon aranyos! Középiskolában játszódik, és leginkább arról szól, hogy a suli legmenőbb fiúja piszkálja (de romantikus értelemben) a legnépszerűtlenebb lányt, és a csajszi azt hiszi, hogy tényleg szerelmes belé! A többit nem árulom el!
2014. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Itazura na kiss (ez az egyik kedvencem:)) , kuroko no basuke
2014. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!