Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fairy Tailben összejön...

A Fairy Tailben összejön valaha az életben Lucy és Natsu?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan mint a Bleach és a Naruto hogy van benne szerelem de a főszereplő a végén senkivel sem jön össze?

2014. febr. 17. 18:42
 1/7 Grielean ***** válasza:
62%
Igen, olyan, mint a Bleach és a Naruto, shounen fight. Azaz a szerelem legfeljebb valami mellékes szálként megjelenhet benne, de sosem kap hangsúlyos szerepet, a főszereplők között pláne nem!
2014. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén semmi bajom a shounen animékkel de kész vagyok mikor látszik hogy a szereplők szeretik egymást de egy ölelést is alig engednek meg maguknak. :/
2014. febr. 17. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a párosítások kiválóak:


Lucy + Capricorn - Azért valljuk be különleges lenne. Különben is Capricorn igazi gentleman, Lucy pedig úrilány.


Erza + Natsu - Ez így igen zorall, DE(!) Natsu-nak olyan nő kell, aki helyre pofozná a hülyeségét. Erza ebben kiváló.


Cana + Bacchus - A jó isten... akarom mondani az alkohol is egymásnak teremtette őket. XD


Makarov + Minerva - Ez nem tudom, hogy jött ... a fantáziátokra bízom.XD


Juvia + Happy - Legalább a WaterWomen nyugton maradna. :D


Zeref + Lisanna - Ez már szemétség! XD


Zancrow + Mirajane - Ez még nagyobb szemétség! XD


Kagura + Romeo - Hohó ez Dupla köcsögség! XD


Gazille + Charle - Ez no comment! XD

2014. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zanchrow meghalt ,de mindegy xDDD

Amúgy ,szerintem összejönnek :)

Az utolsó rész végén majd xD

A mellékesebbek(Gerard+Erza stb.) előbb is összejöhetnek :)

2014. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sveacer ***** válasza:
Te csak látod az animét vagy csak nézed mert ez egy shounen NEM fognak összejönni és erza meg gererad SEM
2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fog összejönni itt senki senkivel, mert jön Sanji és egy diable jambe-val ketté rúgja a fejét, Zerefnek és Gildartsnak is + a többinek. :D
2014. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném hogy Erza össze jönne Natsuval mivel Erza Gerardot szereti EZ MAGÁTÓL ÉRTETŐDŐ.

-Juvia és Gray hát nem tudom de SPOILER a mangában eggyütt éltek miután a fairy tail feloszlott SPOILER VÉGE

-Natsu és Lucy tuti páros, ezt nem tudom szavakkal megfogalmazni, mert ezt érzékelni kell, ha igazi fan vagy.

-Levy és Gajeel SPOILER hát igen... Gajeel már bevallotta (ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ íííírtó cuki vooooolt!! *fangörcs*)nagyon cukin hogy ő szereti levyt, és hogy még a családon is gondolkozott*******woááá :3 <3 SPOILER VÉGE

-hát azért én Wendynek is szurkolok! de ő biztos hogy nem fog szerelmi szálat vezetni Romeóval, de mind1 szerintem cukik lennének.

szerintem így ezek fognak valamire jutn *_* :DDDD

2016. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!