Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó érdekes animét és mangát?

Figyelt kérdés
Mostanság komoly témájúakat olvastam, és most kellene valami vidámabb, mert még depis leszek. Nagyon sokat néztem már, valami újat szeretnék nézni, de ne legyen mecha, sci-fi, horror, meg agymenés

2014. febr. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Ghibli filmek - Szentjánosbogarak sírja, A vándorló palota, Kokuriko-zaka kara... -, Másodpercenként 5 centiméter...

2014. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vándorló palotát néztem. Az utolsón meg mély letargiába estem. A többit megnézem, de attól még várom az ajánlatokat!
2014. febr. 18. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitsudomoe, ha ilyesmire gondolsz, vagy nézz szét itt; AnimeAddicts.
2014. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szentjánosbogarak sírja nagyion is komoly és az egyik legszomorúbb, legtragikusabb anime, amit ismerek.


Ha vidám animét akarsz, Lovely Complexnél nincs jobb, persze lehet, hogy már láttad. Ha lehet ecchi, akkor még pl. a Nyan Koi jó.

Mangában tudok jót ajánlani, az Akkan Babyt, magyarul megtalálod az animeweb.hu-n.

2014. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Néztem azokat. A szentjánosbogaraat még nem. Nyan Koi -t megnézem. Köszi
2014. febr. 19. 21:50
 6/9 Sacica345 válasza:
Inu x Boku SS ebben az animében van egy pici természrt feletti erő de 90% ban vicces
2014. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni az animét, és kemény egy részt legyűrtem, de ott kiakasztott, hogy mennyire egy mazoista a fiú szereplő. Mondjátok, hogy nem lesz végig ennyire talpnyaló, és lekezdtem nézni!
2014. febr. 21. 16:20
 8/9 R Timi válasza:
Under Grand hotel :D legjobb, ez amúgy manga
2014. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nekochy válasza:
kedves kérdező, tudom hogy nagyon későn írok, de igen, a fiú egész végig olyan lesz. de mindenképp nézd meg az Inu x Boku SS-t mert az is kiderül benne, ogy miért viselkedik úgy
2016. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!