Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutoról vélemény?

Narutoról vélemény?

Figyelt kérdés

10/?

napjainkban vannak még ilyen narutos találkozások vagy ilyesmi?



2014. febr. 24. 20:01
 1/7 Nirata ***** válasza:

Hmmm 1 éve még tuti 10/10-et adtam volna rá, de az a baj, hogy szerintem az azóta eltelt időben nagyon sokat zuhant történet szempontjából.

A sima Naruto 10/9

A Shippuden 10/7


(nem tudom, hogy vannak e Narutós találkozók)

2014. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a Naruto egy jó anime lenne a története is pofás csak az író elkúr mindent. Az elején hibátlan volt de most egyre zavarosabb ha pontoznám 10/7
2014. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a naruto az elején nagyon jól indul de a végére sokat zuhan a történet. nem olyan jó nálam a top listán csak a 3. (elején 10/9 végignézve mind a 220részét 10/6)

a shippuuden az más tészta szerintem nagyon jó story érdekes és "eteti magát" mindig eléri hogy várd a kövi részt. egyetlen negatív benne ami sok hétről hétre rajzolt animéban, hogy néha néha beéri a történt a mangát ahol az épp tart, ilyenkor ezt mindig fillerévadokkal oldják meg hogy a manga kis elnőnyt kapjon, ami megoldásnak nem rossz de a fillereket nagyon lehet benne utállni. ennek ellenére nekem a naruto shippuuden a kedvencem így az első a top listámon.( a 2. egyébként a bleach :) ) pontra... háááát... ha fillerek nem lennének 10/10lenne ha nem 11 :D xD de fillerekkel ígyis csak 9/10 pontot tudok adni a kedvenc animémnek

2014. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, én imádom a Narutot, régen néztem amúgy csak, mostanában nem is nagyon tv-zek, viszont mutatok egy oldalt neked: [link]

Lehet rajongani, ismerkedni, stb:)

2014. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Jesus,ezt privátba akartamO_O Na, de mindegy mostmár:$
2014. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Narutot végig néztem shiupudent abba hagytam

A naruto szerintem egy elég színvonalas shounen élvezhető,szerethető , karakterei jók, 10/8

A shipuden jól indul izgalmas, de egy idő után elveszti varázsát és sablonossá , unalmassá vált, legalábbis nekem és a fő szereplőktől már a falra másztam annyira elletek cseszve , pedig nem is filler évadnál dobtam hanem a háborús részeknél , azokat a részeket amiket láttam olyan 10/6-ra értékelem

2014. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló vagyok előbb a shippuudent pontoztam a sima Naruto 10/8 azért mert régi:)
2014. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!