Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Otakuk/anime fanok! Kiselőadás...

Otakuk/anime fanok! Kiselőadást fogok csinálni az animékről, ti miket tennétek bele? (PowerPoint)

Figyelt kérdés
Nagyjából én is tudom, hogy miket kéne, csak kiváncsi vagyok, hogy ti miket tartotok fontosnak!:)

2014. márc. 5. 17:34
 1/3 Kameko-san ***** válasza:

Gondolom nem olyanoknak tartod, akik vágják a témát, szóval:

- a legfőbb anime típusok egy rövid kis ismertetővel

- a Mo.-n legnépszerűbb animék felsorolása

- szebb grafikájú animékből pár kép megmutatása

- végezhetnél a neten mondjuk egy felmérést, hogy az emberek miért szeretik az animéket

- esetleg még a személyes kedvencedről pár dolog

2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még beletennék pár dolgot az animékkel kapcsolatos tévhitekről, illetve azokat igyekeznék eloszlatni. Gondolok arra pl. hogy "gyerekeknek való mese", illetve hogy "erőszakos perverz rajzfilmek". Tehát mindenképpen benne lenne, hogy ugyanúgy mint a rendes filmeknek és filmsorozatoknak, ezeknek is megvannak a kategóriái és korhatárbesorolásai, hogy milyen idős és nemű közönségnek készülnek.
2014. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy magáról az anime fogalmáról,történetéről ejtenék pár mondatot a lényeget összegyűjtve és emészthető formában. Semmiképp ne legyen tömény.

Azt is beletenném, bár pontosan nem tudom a sztorit, hogy hogyan vegyítették az akkori amerikai képregényekből ezt a nagy szem, vékony karcsú lány ideált. Tőlem sokan kérdezték már, hogy miért rajzolják nagy kerek szeműre a női szereplőket mikor pont az ellenkezője van náluk. A Dragon Ballt se hagynám ki, ugye az nálunk is korszakos anime volt, és én pl sokáig nem is tudtam h anime:) A Conokról is írnék, hogy hány 1000 anime rajongó fordul meg ott 2 nap alatt és a számuk egyre csak nő.

2014. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!