Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroshitsuji ( Black Butler...

Lala Barnus kérdése:

A Kuroshitsuji ( Black Butler ) nevű anime sorozattal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Segítségemre lennétek? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Az első évad végén Sebastian elvette Ciel lelkét,nem? Azt olvastam,hogy Ciel démonná változik,de nem értem,hogy miért. És Ciel miért nem emlékszik mindenre?

2014. márc. 7. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd a mangát és megtudod. Sokkal jobb mint az anime adaptációja.
2014. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a mangából kikeresgélni, ezért szeretném, ha itt válaszolnának nekem. De azért köszönöm a választ első kommentáló.
2014. márc. 8. 15:53
 3/5 Kameko-san ***** válasza:

Erre a válasz az anime második évadában van. De ha mindenképpen tudni szeretnéd, akkor leírom.

SPOLIER!!

Sebastian már éppen elvenni Ciel lelkét, de akkor észreveszi, hogy az már eltűnt. Ugyanis, amíg Sebby keze le volt vágva, addig meggyengült az "egyesség" és így Claude (egy másik démon) el tudta azt lopni. Ennek a miértje kicsit bonyolult és hosszú, az is érdekel nézd meg a második évadot, látva biztos jobban megérted.


Egyébként a mangából ezt nem tudnád kibogarászni, mivel az anime legelejét leszámítva teljesen más a története (és valóban sokkal jobb is). ^^

2014. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2014. márc. 8. 17:38
 5/5 anonim válasza:

Miért vált démonná? mert szerződést kötött és Claude megszerezte a lelkét Cielnek.Hannah pedig egyezséget kötött Alois T.-vel.na de nem lövöm le a poént olvasd el ha érdekel vagy nézd meg.

Amúgy szerintem nagyon jó anime!:) imádom

[link]

2014. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!