Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on titanban Berthold...

Az Attack on titanban Berthold miért titkolta, hogy ő a kolosszális óriás, és Reiner a páncélos, meg Ymir is óriás? Mi a céljuk?

Figyelt kérdés
Manga chap 44 ... angolul sajna nem tudok, csak belelestem

2014. márc. 18. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A céljukról eddig annyit lehet tudni, hogy az emberiséget kell kiirtaniuk. Az szerintem elég világos, hogy Bertl és Reiner miért nem kürtölte szét a kilétét, miután az emberiség kvázi ötöde miattuk halt meg, Ymir meg amennyire most hirtelen tudom, nem akarta felfedni a kilétét, amíg nem muszáj. Szerény véleményem szerint mert nem akarta, hogy mindenki rámozduljon, elvégre azért elvileg tud egyet s mást.
2014. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Azt senki, Bertholdték sem tudták, hogy Ymir is titán.
2014. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy az aki rendszeresen rákérdez ilyen elég jelentős spoilerekre? Leszokhatnál már róla.
2014. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bertholdt és Reiner küldetése az volt, hogy elpusztítsák az emberiséget és ezért ütötték át a falat. De aztán ismeretlen okok miatt mégsem kell elpusztítaniuk őket, ezért az emberek közé álltak. Így két életet éltek, az emberit és a titánt, és egy idő után már nehezen tudták megkülönböztetni, hogy melyik az igazi, vagy épp melyikben vannak.

Mikor elrabolták Erent és Ymirt, akkor is úgy beszélt magukról Reiner, mint a scounting legion katonáiról (felderítő osztag? vagy nemtom magyarra h lett fordítva) és rászólt Bertholdt,h ő nem katona, hanem harcos és akkor eszmélt rá Reiner,h ő valójában a titán és nem ember, és ők voltak a titánok rohamának a vezetői.

Az volt a céljuk,h elvigyék a saját falujukba Erent és Ymirt, gondolom mert mindketten olyanok mint ők. Ymir meg régen felfalta Bertholdt és Reiner barátját és így lett képes váltani az ember és titán kiléte között, de az egyetlen célja az volt,h vigyázzon Cristára, mert Crista a király lánya.

2014. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amiert ilyen szepen kersz, nem fogok leszokni rola! Amugy nem!
2014. máj. 11. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit említettek a mangában, hogy Reiner tudathasadásos, és egyszerre érzi magát az emberiség pusztítójának és megmentőjének.

ui. Tényleg nem kéne ilyen spoileres dolgokat kérdezni, de ha mindenképp meg akarod tudni, írd oda, hogy "ATTACK ON TITAN SPOILER" a kérdésed elé.

2014. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Jó régi kérdés, és micsoda teóriák vannak itt :DDD azóta kiderült, hogy merőben más a szituáció
2017. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen teóriát se látok itt. És a szituáció sem merőben más.
2017. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A céljukról eddig annyit lehet tudni, hogy az emberiséget kell kiirtaniuk. Az szerintem elég világos, hogy Bertl és Reiner miért nem kürtölte szét a kilétét, miután az emberiség kvázi ötöde miattuk halt meg"


"Bertholdt és Reiner küldetése az volt, hogy elpusztítsák az emberiséget és ezért ütötték át a falat. De aztán ismeretlen okok miatt mégsem kell elpusztítaniuk őket, ezért az emberek közé álltak."


"Az volt a céljuk,h elvigyék a saját falujukba Erent és Ymirt, gondolom mert mindketten olyanok mint ők."


Már nem azért, de egyik sem stimmel, és ezek igenis teóriák!


Nem tudom hol jársz a mangában, én a legújabb, 93. fejezetnél


De, Reiner és Bertolt célja soha nem az emberiség kiirtása volt (ez már csak azért sem lehetséges, mert a falakon belül nem az egész emberiség él, hanem az eldiaiak). A céljuk valójában a Founding Titan megszerzése volt. Erent pedig nem azért akarták magukkal vinni, mert olyan, mint ők, hanem mert ő birtokolja a Founding Titant, amivel irányítani lehet az óriásokat.

2017. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ha ilyen okos vagy, akkor gondolom feltűnt, hogy 2014-ben írtuk ezeket a válaszokat, amikor nem lehetett tudni, hogy vannak-e emberek a falakon kívül.


Amiket bemásoltál, azok pedig:


"A céljukról eddig annyit lehet tudni, hogy az emberiséget kell kiirtaniuk. Az szerintem elég világos, hogy Bertl és Reiner miért nem kürtölte szét a kilétét, miután az emberiség kvázi ötöde miattuk halt meg"


Mint mondtam, akkor még nem tudtuk, hogy a falakon kívül vannak-e emberek, és mivel Reinerék ellenségei a falakon belül élők, így igen, velük akartak végezni. Tehát ez helyes.


"Bertholdt és Reiner küldetése az volt, hogy elpusztítsák az emberiséget és ezért ütötték át a falat. De aztán ismeretlen okok miatt mégsem kell elpusztítaniuk őket, ezért az emberek közé álltak."


Lásd az előző magyarázatot. Plusz akkor még azt sem tudtuk, hogy Zeke ki és hogy hazavezetheti őket. És mivel nem tudtak maguktól hazatalálni, ezért az ottani emberek közé vegyülve éltek. Tehát ez sem mond ellen a dolgoknak.


"Az volt a céljuk,h elvigyék a saját falujukba Erent és Ymirt, gondolom mert mindketten olyanok mint ők."


Ennél is hasonló a helyzet. Időközben a céljuk lett, hogy magukkal vigyék őket, mivel Ymir volt az, aki felfalta Marcelt, Erenről pedig nem tudták hogyan lett alakváltó. Majd mikor megtudták, hogy a "Founding Titan" képességét is birtokolja, akkor kimondottan az lett a céljuk, hogy magukkal vigyék. És a legújabb 93. fejezetben is említették, hogy meg kell szerezniük a "Founding Titan" képességét. Tehát ez is korrekt.

2017. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!