Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Várjátok már a Fairy Tail...

Várjátok már a Fairy Tail folytatását?

Figyelt kérdés

én nagyon várom. imádom ezt az animét. *-*

a mangát is folyamatosan olvasom, de azért várom, hogy kezdjék vetíteni az új részeket. :D



2014. márc. 19. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem nézem.D
2014. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor feleslegesen válaszoltál :P
2014. márc. 19. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
én lehet bele kezdek újra legutóbb az 1 részt se bírtam meg nézni csak az első rész olyan ?
2014. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdemes megnézni :) nagyon jó anime. és természetesen rögtön az első résztől még nem lehet megállapítani, h jó e az anime. valójában minden résszel egyre jobb. :) lehet h az első pár rész unalmasnak tűnik néhány embernek, de megéri végignézni. :)
2014. márc. 19. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁ nagyon várom imádom a fairy tailt!!!!!!!!!

am ki a kedvenc szereplőd nekem Erza és Mirajane :33

2014. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem Gray *-*
2014. márc. 20. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém meg Juvia, na? :D az a nő beteg xD

Egyébként nagyon várom én is. Ez a mostani arc nem érdekel annyira, de az "olimpiai játékokat" megnézném meganimálva, befejezve. Lényeg, hogy tuti nézni fogom. :) Eegyébkéént... Mennyi időre szünetelt? 1,5 évre? Tán' annyi sem volt. Fél év alatt behozzák a mangát és megint várhatunk, vagy filler... Erre is kíváncsi leszek xD

2014. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Alig várom!! Forever Natsuu!! :D Imádom azt a kölyköt!! Olyan vicces, és cuki!!! :) Már csak pár nap...hét......De nem baj!! Fairy Tail!! Fel vagyok tüzelve!! Moeete kitazo!!! :D :D
2014. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!