Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tail-ben a céh visszas...

A fairy tail-ben a céh visszaszerzi majd a régi hírnevét?

Figyelt kérdés
csak mer miután a vizsgázók eltűntek 7 évre az alatt az idő alatt eléggé szar lett a fairy taily és hát nekem nem nagyon tetszik főleg az új céh is nem értem mért kelett abból a jó kis várból egy olyan szar szélmalmot csinálni szóval remélem h visszaáll minden ha nem itt akkor az anime folytatásában

2014. márc. 20. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézus isten. Ebben a három sorodban vagy 20 helyesírási hibád volt, de se gáz. Amúgy olvasd a mangát rájössz, eléggé be komolyodik jelen arc második fele, de ezt majd úgy is meglátjuk a jövő hónapban induló második évadból.



Amúgy nem értem a gondolkodás módot, egy adott társaság legjobb tagjai eltűntek évekre, így jó hogy a presztízse és minden más esik esik. Az meg hogy egy "szeméthalom lett belőle" csak egy grafikai megoldás, sok jelentősége nincs.

2014. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Spoiler:

igen. :)

2014. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudjátok hogy a drága kérdező enyhén 12 éves. Nem értett egyet velem és egy ilyen üzenetet küldött: "hajaj szörnyű kár h nem tudom h ki vagy és hol laksz de kiderítem

tanuld meg h mindig az enyém az utolsó szó na de már mind1 egy hét és megtalállak aztán fejbe lőlek vagy szíven szúrlak azt addigra eldöntöm"



Ennyi a magyar animés társadalom, egy rakat 10 éves szánalom. Kicsit vicces.

2014. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!