Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vampire Knight 3. évada...

Vampire Knight 3. évada mangába mi a tartalma?

Figyelt kérdés
mert tudom hogy van csak miröl szol? esetleg ha vki tudja hol vehetö meg nem baj ha nem magyar irjon pls!:))

2014. márc. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A Vampire Knightnak nincs harmadik évada... és mivel a mangájának sem volt kint sikere erősen kétlem hogy kap harmadik évadot.
2014. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3. évados anime nem készült belőle, de a mangát befejzték tavaly (ha jól tudom). A lényg, hogy Kaname sorba kezdi gyilkolni a tisztavérűeket, és az a célja, hogy ne legyenek többet vámpírok, és ne tudjanak embereket vámpírrá változtatni. Persze ezt sokan nem nézik jó szemmel.

Spoiler: Kaname szívét a kemencébe dobja, így "meghal" (idézőjelben. Túl sokat élt már, és belefáradt, és úgy gondolja, hogy ezért már Yukit sem tudná boldoggá tenni. Kanamenak és Yukinak közös gyereke születik nem sokkal azután. Yuki rettentően szomorú. Aldo folytatja a kísérletet, hogy vámpírokból emberek legyenek, és végül sikerrel is jár. Addig persze rengeteg idő telt el, és Zeronak és Yukinak is lett közös gyereke. Zero halála után

Yuki úgy dönt, hogy feláldozza magát, hogy Kaname ismét élhessen. Ezért írtam idézőjelben, hogy Kaname meghalt. Szóval Yuki élete árán Kaname ismét életre kell, de már emberként élheti a mindennapjait, és halandó lesz. Nem emlékszik a korábbi életére sem. A végén Kaname találkozik a lányával, és Zero meg Yuki fiával. Happy end let. Kissé keserédes, de happy end.

2014. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokkal többet tudtam meg :) nagyon örülök hogy nem szomorù a vége elkezdtem amugy már olvasni a mangát:)
2014. márc. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!