Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani rövid (max.30...

Tudtok mondani rövid (max.30 részes) vicces animéket? Amin szinte végig szakadsz :D

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 17:43
1 2
 1/12 Kameko-san ***** válasza:
100%
Hetalia (három évados, és mindegyik évadban van jópár rész, de azk csak 5 percesek, szóval szerintem belefér :D)
2014. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hány részes összesen? :)
2014. márc. 24. 20:22
 3/12 Kameko-san ***** válasza:
100%

A Hetalia Axis Powers 52. részes

A Hetalia World Series 48. részes

A Hetalia Beatiful World még fut, szóval egyenlőre passz.

De ismét kiemelném - hogy ne ijedj meg a részek számától -, CSAK 5 PERCESEK A RÉSZEI! :)

2014. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2+1 ilyet tudok:

Én személy szerint a Skip Beat animén végig röhögtem, mint valami idióta. Tipikusan az az anime, amibe belenézel, és két nap alatt lezavarod. Aztán utána ott a mangája, ami meg teljesen visszaadja az anime hangulatát. Csak ajánlani tudom. (25 rész)


Másik a Seitokai Yakuindomo. Ez az a fajta ecchi, ami nem a bugyimutogatással érdemelte ki a címet... A perverz humorra és a helyzeti poénokra alapoz, s lévén yonkoma adaptáció, nemigen van fősztroija. Kikapcsolódásnak tökéletes. Imádtam/imádom.( 13 rész + 8 Ova + 12 rész - must fut a 2. évad)


Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui! ( azért is leírtam xD de Indán elég annyi : WataMote) : Ez volt az, amitől a falat kapartam kínomban. Szintén egyféle humorra alapoz, ez pedig a Semmi-se-jön-össze. Én éreztem sz*rul magam a főszereplő helyett, de be kell valljam... végignéztem. Vagy nagyon tud valamit, vagy pedig mazochista hajlamaim vannak. De sok embernek nagy kedvence, szerintem nézz bele. (12 rész)

Remélem segítettem :)

2014. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nirata ***** válasza:

A skip beat-et én is ajánlom, + még a kamisama hajimemashita-át is (ezen végig szakadtam)


:)

2014. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 oliwer015 ***** válasza:
Ixion saga dt (26 rész)
2014. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4 teljesen egyet értek veled!!! a Skip Beat és a Watamote rohadt jóóóó, mindenképpen nézzétek meg, minden részen röhögni fogtok!!! Emellett a Kore wa zombie desu ka? is nagyon nagyon jóó, imádom...

Méghozzá egyik se több 30 résznél.:D

2014. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Láttam a WataMote-ot és KOrewa Zombie desuka?-t. Ez a kettő <3 Áh ,imádtam ^^ :D

A többi fel lett írva közi :)

Ha tudtok még írjatok légyszi.

2014. márc. 25. 17:14
 9/12 anonim válasza:
sket dance (74.rész)
2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ágoston Noémi ***** válasza:
Kaichou wa Maid-sama, Lovely Complex, és érdekes, szerintem a Clannad is, bár annak az After story-ja szomorú, de a sima sorozaton néha már lefordultam a székről, mikor így random bedobáltak értelmetlen és a történettől teljesen független dialógusokat, szóval vicces volt :D
2014. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!