Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnàtok nekem mondani...

Tudnàtok nekem mondani olyan animéket amik viccesek és/vagy érdemes öket vegignezni?

Figyelt kérdés
eddig nekem az olyanok jottek be mint pl Fairy Tail(kedvenc) ,Kuroko no Basuke, Free(igen..olyanok is johetnek amik tele vannak helyes sracokkal), Ouran High School Host Club, Kaichou wa maid-sama , High School of the dead, Attack on Titan(na ez nagyon nagyon tetszett)

2014. márc. 30. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lovely Complex
2014. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
WataMote,Kore wa Zombie desuka? , Kuroko no Basuket, Uta no Prince -sama
2014. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nirata ***** válasza:

-skip beat (nagyon vicces és a főszereplő karaktere nem szokványos, az egyik kedvencem)

-ao no exorcist (olyan kis bolond a főszereplő! imádtam!)

-kamisama hajimemashita (végi sírtam a nevetéstől + még romantikus is )

-zetsuen no tempest the civilization blaster (mágia, szerelem, bosszú, világmegmentés, barátság és.... garantált helyes pasik!)

2014. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
yamato nadeshiko shichi henge
2014. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ha vígjátékot keresel, akkor a Gintama a te animéd, legjobb paródia/komédia anime. Egy nagyon beteg főszereplő hármassal.
2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) csak..nem tudom miért..de a legtöbb nem jön be...viszont nemrég néztem az Ao no exorcistet..na az nagyon bejött^^ esetleg még ha vannak ehez hasonló animék azokat szívesen várom^^
2014. máj. 9. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood, nem a humor a fő témája, de azért elég sok rész van amin sokat nevettem :D

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Lovely Complex, voltak részen amiken annyira nevettem hogy majd' kicsordult a könnyem XDD

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Tonari no Kaibutsu-kun

2016. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!