Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Másnak is bezavart a MondoCon...

Másnak is bezavart a MondoCon belépőár emelés/összevonás?

Figyelt kérdés

Engem rettenetesen felidegesített ez az egész áremelés, és csalódott is vagyok, mert már nem tudom mióta vártam a tavaszi conra, ugyanis ez lett volna életem első ilyen rendezvénye :/ Mivel csak két napos jegyet lehet venni, és elég sokat kell oda utaznom (vidéki vagyok) ezért az lenne ésszerű, ha ott is alszom, de az megint plusz költség... szóval hogy ha csak ott lennék, és tényleg SEMMIRE nem költenék (se kaja, se semmi apróság) akkor is egy kisebb vagyonba kerülne az egész :/

Van még valaki aki hasonló cipőben jár és nem tud emiatt elmenni? És ti mit szóltok úgy általában ehhez az egészhez?



2014. ápr. 1. 17:59
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Átérzem. Nekem is hasonló a helyzetem (nyáron lett volna az első con-om, de akkor Balatonra /pont aznap/ mentem aztán rossz idő/időzítés zavart be), én meg tudnám oldani úgy hogy fent maradok a nővéremnél pesten. De a szüleim szombatra alig akartak elengedni, és most hogy 2 napot kell fizetni még akkor is ha csak egyre megyek el (igaz hogy olcsóbb mint az alap 2 napos), de én is vidéken lakok (annyira hogy 1,5 óra az út) amivel nincs is baj, csak egyedül lennék és itt megint felmerül egy probléma.

Alapjában tetszik ez az ötlet, hogy a jegyárakat megváltoztatták mivel többen mennek el akkor még vasárnap is.

Eddig még 1 napra is nehezen tudtam volna megoldani.

2014. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!