Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Avatar Aang legendája/Korra...

Avatar Aang legendája/Korra legendájában szerintetek mi a levegőidomítás különleges formája?

Figyelt kérdés

Ugye a földnek - fém

víznek - vér, gyógyítás

tűznek - villám, kék láng

levegő - ???


Mi lehet a levegőnek én még esetleg arra gondoltam, hogy a tárgyak mozgatása...szerintetek? :D



2014. ápr. 6. 22:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hát ezen már én is elgondolkodtam, de lehet, hogy a repülés, vagy amit írtál, hogy a tárgyak mozgatása. A levegőidomítással sok mindent lehet kezdeni. :D
2014. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Az időjárás manipulálása? :D
2014. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
*A víznek még ott a a a fagyasztás is.
2014. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

vákum - elég brutális, mert cafatokra szétkap mindent és mindenkit ha elég erős.


repülés - logikus lenne, de nem tűnik nagy cuccnak a légnomádok kultúrájában mindenki röpköd össze-vissza.


mérges gázok - ez is elég durva lenne ahhoz, hogy különlegesnek számítson.


teleportálás(szerűség) - a gáznemű anyagok szétoszlanak a térben, szóval ha valaki elpárolog légneműbe, az eltűnik. Ha össze is tudja magát pakolni, akkor tökéletes önvédelem.

2014. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
A repülés már csak azért is lenne hülyeség, mivel már Aang legendája óta látjuk repülni a légidomárokat... (Még versenyt is rendeztek.)
2014. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszi, jöhetnek még a válaszok.


De a víznek a fagyasztás nem különleges. Meg szerintem a gôz sem, mert bárki könnyedén tudja idomítani ôket.

2014. ápr. 7. 16:18
 7/38 anonim ***** válasza:
Akkor a tűznek sem különleges a kék láng. :P
2014. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Krisipoke ***** válasza:

Szerintem a víznek a jég nagyon is az. A kék láng viszont nem.

A tűznek még van a láva is. Meg a földnek a homok.


A levegőt ugye azért nem tudjuk, mert borzalmasan kevés levegőidomárral találkoztunk... gyakorlatilag csak Aang volt, meg a leszármazottai. Meg Gyatso.

2014. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Dehát a fagyasztást mindegyik vízidomár könnyedén csinálja, a vért meg nem, meg a gyógyítást.


A homok sem az mert az ugyanolyan mint a szikla csak apróbb darabokban. Még Toph is tudja idomítani.


Meg szerintem a kék láng az igen, mert Azula-n kívül egy tűzidomárt sem látunk akinek kék a lángja ezért is ritka... :DD

2014. ápr. 7. 20:23
 10/38 A kérdező kommentje:
a lávát viszont már jobban elhiszem :D
2014. ápr. 7. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!