Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok olyan animét, ami...

Betty-Detty kérdése:

Ajánlanátok olyan animét, ami nagyon meg fog ríkatni?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek, mint az Ano Hana. Az a lényeg, hogy a vége (utolsó 1-2 rész) olyan legyen, amitől szem nem marad szárazon. Nagyon szeretem a romantikus drámákat, és már rengeteg animét láttam, de valahogy egyik sem érte el azt a hatást, amit ez az anime, és szeretnék végre egy olyat találni, ami meg tudja számomra közelíteni az Ano Hana színvonalát. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 11. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

a Clannad és Clannad After Story az sokak véleménye szerint hasonlít az Ano Hanára. Én láttam mindkettőt, de összesen annyi hasonlóságot találok közöttük, hogy mind a kettőt szinte végigsírtam. A Clannad After Story utolsó része viszont teljesen felidegesített, mivel ezzel a lezárással úgy érzem, nem volt értelme az animének.

Ha még nem láttad, érdemes belenézni szerintem:D

Az Angel Beats! utolsó részét is végigsírtam.

Az Air is állítólag szomorú, én halálra untam magam rajta.

A Code Geass végén (R2 utolsó része) is bőgtem rendesen.

A K utolsó részétől szinte már depresszióba estem, utolsó kb. 10 percét végigsírtam.

A Sword Art Online néhány részében voltak nagyon megható jelenetek, amelyeken sírtam.

A Wolf's Rain utolsó 4 részét is végigbőgtem.

Zárójelesen megjegyzem, hogy a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters utolsó évadát (eredeti, japán szinkronos, nem amerikai, 4Kids verzió) is szinte végigsírtam. Bár, ezzel lehet, hogy csak én vagyok így:D

Én ezeket ismerem, ezeken sírtam:D Remélem, találsz olyat, ami megfelel^^

2014. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül csak a Yu Gi Oh-t nem láttam, de a többi közül egyiket sem találtam olyan hihetetlen jónak, és bár néhányon pityeregtem, egyik sem volt rám olyan nagy hatással, mint az Ano Hana. Azért köszönöm a válaszodat :)
2014. ápr. 11. 17:07
 3/4 hanachan11 válasza:
chrono crusade
2014. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ef - a Tale of Memories és Ef - a Tale of Melodies. Az első évadban is voltak drámai részek, de én a második évad 10. részének végén úgy bőgtem, mint egy óvodás.
2014. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!