Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem jó kis animéket...

Tudnátok nekem jó kis animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Tegnap kedvet kaptam hozzá, de nem tudom, mit nézzek. Tudunk nekem mondani olyanokat, amiben van fantasy, viszont nincsen benne semmi durva? (hogy egy 12 éves is nézhesse. Nyugi, annak jobb vagyok, csak jobb szeretnék egy ilyesmivel kezdeni). A válaszokat előre is köszönöm (-:

2014. ápr. 14. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ao no Exorcist, Sword Art Online, naruto, one price az utolsó 2 eléghosszu elötte kisaniméket nézz hogy kedvetkapj hozzá legalábbis én így kezdeném..
2014. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nirata ***** válasza:

-Naruto /Naruto Shippuden

-Zetsuen no tempest the civilization blaster

-Ao no exorcist

2014. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Fairy Tail-t 12 évesen kezdtem nézni, azóta is az az egyik kedvenc animém. ^^
2014. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lovely Complex :3

Nagyon aranyos mindenképpen ajánlom ^^

2014. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta, már is mennyi válasz érkezett! Nagyon szépen köszönöm (-:
2014. ápr. 14. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Log Horizont -> egy 12 éves nem biztos, hogy megérti, hogy pontosan miről van szó benne, de nincs benne semmi olyan amit egy 12 éves nem láthatna
2014. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!