Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hasonló animék? (többi lent)

Hasonló animék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval szeretnék hasonló animéket nézni mint a deadman wonderland és a Btooom... az lenne a legjobb, ha hasonló lenne de ha nem hasonlít az se egy eget rengető probléma, de az viszont fontos lenne, hogy rövid legyen!! Szóval ehhez a 2 animéhez hasonlót keresek... a NORMÁLIS válaszokat előre is nagyon köszönöm!!:3 :* *-*

xoxoxo

ui.: légyszives írjátok oda az anime mellé, hogy hány részes... és ha van egy kis szabadidőtök akkor a tartalomnak is örülnék de az nélkül is minden válaszolót puszilok!! :**



2014. ápr. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki
2014. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt már láttam de azért köszi
2014. ápr. 14. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Műfaj szerint jobban tudnánk keresgélni neked, ha adsz műfajt többet is tudnék.

Azt tudom, hogy azok amiket felsoroltál véresebb animék. Meg gyilkolásszós


HOTD 12 részes

Shingeki no Kyojin

2014. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszihodt... Shingeki no kyojint is láttam már... a hodt-ot majd megnézem milyen. hm... igazából horrortól aranyos romantikus animékig minden jöhet.... csak viszonylag legyen rövid..( olyan 25 résznl ne nagyon legyen hosszabb!) :D
2014. ápr. 14. 16:52
 5/6 Akramet válasza:

A Hellsing Ultimate-et tudom ajánlani.

-10 részes

-műfaj: horror

-szerepelnek benne: vámpírok, zombik, emberek, stb.

2014. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderlandat -spec. be is fejezheted, ha csak az animét láttad, akkor mangában fojtatódik a történet, és sokkal jobb mint az anime!

Anime az első 21 fejezetet tartalmazza, a manga pedig 57 részes.

2014. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!