Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol találom a Noragami animéne...

Hol találom a Noragami animének a mangáját magyarul?

Figyelt kérdés
Mert olvastam véleményeket ahol nagyon sokan mondták hogy jó a manga és nagyon tetszett az anime nekem . És én olyan oldalra gondolok ahol pl : NEM 3 hónap után raknak fel egy új fejezetet . Hanem ahol próbálják utolérni az angol változatot (sajnos nem tudok angolul ) vagy rendszeresen pl:hetente vagy két hetente rakják fel a fejezeteket .

2014. ápr. 23. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem jó, egy átlagos shounen manga.


Nincs magyar fordítója, egyedül Shiemi16 AA-on: [link]


De ő is elég nagy lemaradással van.

2014. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem tetszett a történet örülök hogy legalább fordítják remélem be hozzák a lemaradást :) :)
2014. ápr. 23. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ahogy látod, még nagyon messze vannak attól. Mondjuk lehetséges mivel havi manga csak 35 fejezete van eddig.
2014. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És várok hátha utolérik a mangát vagy valahol máshol is elkezdik fordítani (ki tudja ? :/ )
2014. ápr. 25. 14:31
 5/6 anonim válasza:
Elkezdtem fordítani.Ha még érdekel akkor itt a link : [link] Mondjuk még csak a 8. fejezet van fent.
2014. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A noragami aragoto az egy film lesz vagy sorozat ? mert az előzetese kicsit olyan mintha egy egy órás filmet akarnának készíteni , de az animeAddict- en azt írták a részekhez hogy 12. részes és még az első rész sincs kész , miért van ez így :/
2015. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!