Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Corpse party tortured souls-ba...

Corpse party tortured souls-ban én nem értettem a végét valaki segítene?

Figyelt kérdés

Mert teljesen rendben van a történet, de a vége mikor vissza akarnak térni, akkor a fiú miért halt meg? Miért csak a két keze jött át?

Valami olyasmi lehetett, hogy nem ugyan úgy érez a barátai iránt vagy volt egy olyan rész, amikor az a csaj aki Blogot írt az csinált vele valamit...

De én ezt így nem értem, valaki elmondaná Légyszives

Arigato



#halál #anime #corpse party tortured souls
2014. ápr. 26. 14:43
 1/4 anonim válasza:
Csak a saját csoportjuk papír fecnijével lehet vissza térni és nálla nem az volt hanem akinek a tárcáját v. milyét megtalálta.
2014. ápr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem úgy volt, hogy azt eldobta, mert a fiú aki velük volt neki volt egy kishuga és ő meghalt és magánál tartotta mind a kettőt??

vagy véletlen nem az volt nála?

2014. máj. 1. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, hogy nem az övéké az a fecni, hanem a srácé, akinek a tárcáját mutatták és direkt nem mondta, hogy találta, mert akkor a lány ellenkezett volna és nem élte volna túl.Ezért inkább hazudott és halt meg.(ugye nem tudta, hogy biztos meghal, de azért erösen sejthette.)
2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh értem koszi ^^
2014. máj. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!