Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét tudnátok ajánlan...

Milyen animét tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti milyen animéket javasolnátok nekem?

Eddig néztem:

itazura na kiss

Naruto Shippuuden

Kimi ni Todoke

Golden Time (nem nagyon tetszett)

Kuroko no Basuke

free!

Area no kishi

Kaichou wa Maid-sama

Vampire Knigh

Sukitte Ii na yo

Hakushaku to Yousei

Bokura Ga Ita

lovely complex

Hiiro no kakera

Inu x boku ss

Amnesia

Perfect Girl Evolution



Olyan animéket szeretnék mint a Hiiro no kakera,vagy a free! és a Kuroko no basuke.Tudnátok animét mondani?



2014. máj. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Kaze no Stigma, esetleg Full Metal Panic ?xd

de írtál elég sok "romantikus" animét, szóval ha olyanra is gondolsz akkor: Clannad, Special A, Kimikiss Pure Rouge, Toradora

2014. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az olyan, amiben sport és romantika is van, akkor a régebbiek közül az Aoki Densetsu Shoot vagy a Touch. Ha olyan sportanimére gondolsz, aminek modernebb a karakterdizájnja és teli van bishivel, de a romantika nem fontos annyira, akkor Prince of Tennis.
2014. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Sok jó animét találtam.

Vannak olyanok amiket már láttam de nem írtam oda.

Szeretem a romantikusakat is de nagyon szeretem az olyan sportos animét is amiben nincs szerelem.

Utólag is nagyon köszönöm mindenkinek.

2014. máj. 4. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd meg az eyeshield 21-t!! favoritom! :DDD
2014. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Clannad-et(+Clanned After Story-t) én is nagyon ajánlom és ha az tetszett, akkor még a Kanont, az Airt,a Little Busters-t és az AnoHana-t is nézd meg

amúgy meg sztem nagyon jó még a Hyouka és a Chuunibyou demo koi ga shitai (+Chuunibyou demo koi ga shitai ren)

2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Horror animét szeretnél, akkor tudom ajánlani az Another-t, ami feliratos és 12 részes, meg a Mirai Nikki-t felirattal szintén ami 26 részes. ^-^ Persze ott van még a Death Note ami szinkronos 37 részes de nem tudom hogy ezt számíthatom-e Horror animének... De persze ha olyat akarsz mint a Naruto Shippuuden ha még nem láttad ott a sima Naruto 220 résszel szinkronnal meg a Bleach asszem kb. 400 részes és 180-ig magyar szinkronos... Sajnálom hogy nem tudtam pontosan megmondani hány részes... Azért remélem legalább segíthettem neked ezekkel neked... ^-^
2014. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nagyon sok jó animét írtatok.Köszi szépen.
2014. júl. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!