Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » **NARUTO SPOILER** A Naruto-ba...

**NARUTO SPOILER** A Naruto-ban a Shippuuden hányadik részénél kezdődik el az Akatsuki és az Egyesült Shinobi Hadsereg (vagy nem tudom mi a neve) közti háború?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
google-ön fél perc alatt megtalálod
2014. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát egyáltalán nem ilyen könnyű... :D a naruto jópár száz részes (szerintem úgy 700 körül), és ennyi alapján ha ráguglizok, nem dobja ki.

de azért ha te ennyire könnyen megtalálod, és szeretnéd megosztani velem, azt megköszönném.

2014. máj. 5. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerűen azért nem lehet megtalálni csak ha látta az animét és nagyából emlékszik rá az ember. Utána kerestem a 361-dik rész az ahol feláll a hadsereg és a Kazekage mond egy ütös beszédet, de szerintem jobban jársz ha végig nézed az összes fontos részt és úgy nézed meg. Pont ezelőtt a rész előt egy filllér sorozat volt.
2014. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtam nem a 361-dik részben hanem a 261-dik részben.
2014. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit egyáltalán nem könnyű? Nem tudtok használni egy keresőt? Elsőre találatra kidobta: [link]

Ne vicceljetek már...

2014. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!