Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes animék és mangák?...

Szerelmes animék és mangák? Egyedi feltételekkel!

Figyelt kérdés

Egyszer már kiírtam, de nem igazán jött válasz, ha meg csak simán kiemelem, azt kicsi eséllyel veszik észre, szóval bocsi. Olyanokat keresek, amiben ilyen kapcsolatok szerepelnek: anya-fia (apja-lánya nem érdekel), nővér-öccs (báty-húg nem érdekel), tanárnő-fiú diák (tanárúr-lány diák nem érdekel), idősebb lány/nő-fiatal fiú.


A lényeg, hogy a fiúhoz képest a lány idősebb legyen, és ne csak szimpla iskolatársak, vagy ha azok is, akkor is legalább 2 év eltérés legyen. Anya-fia mangára nem tudok példát, nővér-öccs-re olyasmit mint az onegai sister de azért komolyabb érzelmesebbet. Tanárnő-diák-ra olyat mint az onegai teacher, csak szintén komolyabbat, az idősebb nő fiatal fiú kombóra pedig pl mint az anedoki.


Fontos, hogy nem baj ha vicces, de azért legyen egy komoly érzelmes manga v. anime. Illetve nem baj, ha van benne +18-as jelenet, vagy "majdnem" +18-as jelenet, de ne legyen hentai.


Köszi előre is :) Írjatok amennyit tudtok!


A lovely complex nem számít (az csak magasságkülönbség), kissxsis megvolt, aishite kudasai sensei megvolt. Kihangsúlyozom ismét, hogy a hentai nem érdekel. Illetve annyit még kiegészítenék, hogy az is jó ha nagynéni-unokaöccs, tehát a lényeg, hogy a nő (akár rokon, akár nem) legalább 2 évvel idősebb legyen.


A másik, hogy olyat keresek, ahol a lány (fontos hogy a főszereplő lány) legyen olyan mint a majikoi-ból momoyo, vagy a chuunibyu-ból a főszereplő kiscsaj nővére. Tehát laza, vagány csaj, kicsit (néha azt mondják hogy ez a boyish, de szerintem még nem) tehát olyan bokukko vagy sukeban legyen a főszereplő csaj.


Előre is köszi :D



2014. máj. 6. 19:02
 1/1 anonim válasza:

Uhh, ezek aztán a feltételek :"D

Nem tudom mennyire tudsz angolul, de esetleg úgy találsz... mert én nem igazán hallottam még (magyar szinkronos illetve feliratos)animéről, ami ilyen lenne, bár nem is szoktam ilyet keresni. Mind1, sok szerencsét a kereséshez (:

2014. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!