Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A világ legrosszabb animéje,...

A világ legrosszabb animéje, amit kerülni kell és újra indítani a gépet, ha meglátod?

Figyelt kérdés
Talán ez egy kicsit túlzás. Arra vagyok kiváncsi, hogy melyek azok az animék, amiket ti láttatok és úgy érzitek inkább kínozzátok önmagatokat, minthogy megnézzétek.

#anime #legrosszabb #inkább belehalok #minthogy még egyszer megnézzem
2014. máj. 7. 20:51
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Another
2014. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Már nem azért de ki mondta hogy nézd őket?

Tolj közbe valami uncsi rpg,sport,logikai játékot amire csak figyelni kell és a háttérben hallgatod oszt cső :D

2014. aug. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom megnézni őket! Az istenit! (Elnézést!) Pont, hogy mitől óvakodjak! Meg egyébként is érdekel a véleményük! És most nem hazudok! Tudod lehet, hogy te nem hiszed el, de léteznek még olyan emberek akiket érdekel mások véleménye! A másik válaszolónak köszönöm!
2014. aug. 29. 01:24
 24/29 anonim ***** válasza:

Bleach, Another nekem kedvencem.

Blood + !!!! egyik ismerősöm, első animeje volt azóta sem néz többet :DDD NAGYON DURVÁN SZ@R! :DD

2014. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Bungaku Shoujo Memoire I, II es III

Acchi kocchi

Amnesia

Brothers conflict

BloodC

Es meg sorolhatnam :)

2014. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24# 89% vok b***us Blood C akartam írni :DDDD

Blood + am egész jó :)

2014. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 darken dragon válasza:
Ilyenekben pont nem kell mások véleményére hagyatkozni magadtól kell rájönnöd mi tetszik neked és mi nem! Így sok veszteséged lehet nem csak anime téren de az életben is!Legyen saját önálló véleményed mindenről! Persze semmi se zárja ki hogy amiket írtak azok nem rosszak, de volt köztük olyan is amit meg lehetett nézni szerintem mármint nem kell kínoznod magad miatta!És ez is csak egy vélemény a sok közül keresd a sajátodat!
2016. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Boku no Pico
2016. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Már megbocsássatok... de az istenért! Itt senki nem látta a Utono Pirnces samát? Mert ha nem még az érintkezést is kerüljétek vele... jobban megrémített mint egy horror animének csúfolt kopi halmaz... pedig ez elméletileg egy fordított hárem... :P
2016. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!