Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A D Gray Man című...

Animések! A D Gray Man című anime a 103. résznél végleg véget ért vagy még lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nagyon megkedveltem ezt az animét és tudom, hogy a manga még folytatódik de az anime nem fog?Nekem nem tűnik befejezettnek ez az egész történet...Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 11. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól látod, egyáltalán nem befejezett. Én nem igazán néztem az animét ,de annyit tudok,h fillerekkel volt tele. Gondolom nem volt olyan rajongótábora,h megérje folytatni, és/vagy a manga nagyon ritkán jelent meg, ezért gyorsan utolérték volna. Am manga sincs már lassan másfél éve.
2014. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh :( Pedig szerintem a végétől eltekintve nagyon jó volt...Kár érte. :(( Mindenesetre köszönöm a válaszodat! :)
2014. máj. 11. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebben volt róla szó, hogy lesz folytatása, most azonban nincs róla hír.
2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Először is. Manga áll, nem folytatják 2 éve.

Emiatt anime sem lesz, még a mangát nem folytatják.

2014. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Elég sajnálatos,hogy egy ilyen jó anime nem fejeződik be (Mert úgysem fog...de a remény hal meg utoljára) a manga meg nekem sosem tetszik annyira mint az anime.Ráadásul az is áll...szóval azt hiszem keresek magamnak valami mást. :)
2014. máj. 12. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Sztem ahogy mondtam, inkább a nézettség miatt áll az anime, nem a manga miatt. Nagyon az elején hagyták abba az animét amennyire én tudom, szal ha lenne értelme akk folytathatták volna már.

Kérdező ha vmi mást keresel, akkor javaslom ha még nem láttad a Death Note illetve Fullmetal Alchemist Brotherhood animéket. Meg sztem az Attack on Titan is nagyon jó, de még abból is csak egy évad készült, mert a manga csak havonta jelenik meg.

2014. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A manga azért készül lassan és akadozva, mert a mangaka beteg, nem? Valami baj van a hátával.. vagy nem jól emlékszem?
2014. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért is, meg nem talál kiadott... meg mindenféle bajai vannak XD Bár szerintem csak nincs ötlete. :)
2014. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Siri132 válasza:
Igen.. most 2016-ban folytatni fogják a D.gray-man-t *0*
2016. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mar van folytatas a d gray man hallow
2016. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!