Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak kíváncsiságból, Sanji...

Csak kíváncsiságból, Sanji tényleg szereti Nami-t vagy csak ízig-vérig egészében nőcsábász? (One Piece)

Figyelt kérdés
Kíméljetek meg az olyan válaszoktól,hogy ebben nincs szerelem és senki nem jön össze senkivel,mert TUDOM hogy ez nem olyan anime...csak kíváncsi lennék

2014. máj. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Sanji minden szép nőtől orrvérzést kap, és mindenkinek udvarol - ezek után? :D
2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó érv ^^'
2014. máj. 11. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőcsábász, mint pl. Barney a HIMYM-ben, csak annyi különbséggel,hogy Sanji nem sikerül megfektetnie a nőket.

De bizonyos mértékben biztos szereti Namit és Robint is, mivel a társai.

2014. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit régi kérdés, de azért írok. Szerintem biztos, hogy Namit jobban szereti egy fokkal mint a többi nőt, de nem fog elköteleződni. Arra viszont, hogy nem sikerül megfektetnie senkit, erre én azt mondom, hogy nem tudhatjuk. Műfaját tekintve, nem is kell, hogy tudjuk, azokból ítélve, amikor megérkeztek Whiskey peakre, és bulit csináltak, Sanji egyszerre 20 csajjal flörtölgetett. Arlong park bukása után is 3 napos buli, ő meg szinte végig csajozott.
2014. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem baj hogy későn írtál,pont ma néztem fel,és köszi a választ^^
2014. szept. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!