Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vadmacska kommandó animének...

A Vadmacska kommandó animének van második évadja?

Figyelt kérdés
Hány részes? Hol nézhetem meg? Ha nem tudjátok, csak írjátok meg lécci hogy van-e egyáltalán második ÉVAD! nem rész, ÉVAD! Köszi <3

2014. máj. 12. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy néztem 52 részből áll de nálunk csak 26 részt adtak le ezeket az animeaddicts-on megtudod nézni amit nem adtak le azt az indavideón megtalálod feliratosan.
2014. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
öz az első évadot mondod... én a másodikat kérem.azlsőt láttam már mind az 52 részt
2014. máj. 13. 14:29
 3/6 Aiji ***** válasza:
Szerintem ha lenne már kiadták volna japánban de én nem tudok róla. Lehet nem volt annyira felkapott és költségesnek bizonyult a 2. évad elkezdése vagy egyéb gazdasági okok vagy az is lehet hogy az alkotó arra gondolt hogy a mi fantáziánkra bízza a befejezést vagy hogy ha már majdnem feledésbe merült folytatja vagy arra vár hogy a japánban élő rajongók buzdítsák a folytatásra szóval rengetek oka lehet annak hogy még nincs vagy nem is lesz második évad
2014. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 27. résztől számít a 2. évadnak, mivel egy kis időre abbahagyták az animét, azért, mert változtatni akartak a grafikáján. A 27. résztől emiatt szinkron sincs, de még felirat se.
2014. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi előző voltam, 2. évad nem lesz, mivel a manga utána harmat gyenge volt , ezért nem érte meg belőle animét csinálni. Amúgy még 2 új főszereplő is érkezett volna. De ha nagyon izgat, olvasd el a mangát, az első pár rész még magyarul is megvan, animeadditcson.
2014. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!